Siz olsanız ne yapardınız?

Düşünün;
Uzun zamandır sizi izlediğini bildiğiniz birisi var. Herhangi bir yerde yan yana geliyorsunuz. (birbirinizi tanımıyorsunuz, mesela sırada beklerken veya duraktayken vb) Öylesine o kişiye baktığınızda o da size bakıyor.
Neden baktığınızı sorsa ne yaparsınız? (biraz şey oldu ama eheheh)
Böyle de sorulmaz ki, değil mi?
Eğer ki bu kişi hoşlandığınız kişiyse, o zaman ne yaparsınız?

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanın akışına bırak, ama sen istesende ilk adımı atamazsın, çünki bayanlar herzaman erkeğin ilk adımı atmasını bekler, baktın çocuk utangaç , ve onu kaybetmek istemiyorsun ozaman, onu senin cesaretlendirmen gerekiyor.

Örneyin onu durakta gördüğünde, sıcak bir şekilde afedersiniz bu cıvarlarda bildiğiniz bir kitapcı var mı acaba? diye sorabilirsin, bu sayede onu biraz cesaretlendirmiş olursun.

Ve eyer oda senden hoşlanıyorsa , oda aynı şekilde seninle konuşmak için bir bahaneye başvuracaktır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

40
  • sen niye bakıyon derim

0|0
    0|0
  • Sende bana bakıyorsun derim

0|0
    0|0
  • :d Oooo hayırdır :D

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadığım biriyse sorusunu cevapsız bırakır hiç duymamış gibi davranırdım
    Hoşlandığım biriyse "Çünkü bana bakıyorsun" derdim sakince :)
    "Hayır ben bakmıyorum" derse "Evet bakıyorsun " der gülümserdim ortamı terkederdim...
    Havalara girip de şımarık cevaplar verirse, hoşlanmadığım insan muamelesi yaparım, onun sataşmalarını cevapsız bırakır , bir göz devirir ortamı terkederdim :)

1|0
    0|0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...