Karşımızdakinin davranışlarını sosyallikmi yoksa ilgimi nerden ayırt ederiz?

Soru bu arkadaşlar aklım çok karışıyor yardımcı olun bi?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer her hareketi bana hitap ediyorsa. Ortam içinde konuşurken hep bana bakarak konuşuyorsa. Benimle vakit geçirmek için sudan yere bahaneler üretiyorsa. O zaman iş sosyallikten çıkar..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • Butun erkekler icin bir genelleme yapamayiz. Bu sorunun cevabini kendin bulmalisin. Gozlem yap. Sana nasil davraniyor? Bunu cevapladiktan sonra baskalarina nasil davraniyor? Bunu da cevapladiktan sonra eger iki cevabin da ayniysa bu sosyalliktir. Eger farkliysa ilgi

0|0
    0|0
    • Beni spor salonuna davet ediyo yazda denize gidelim diyor bilekliğimi elimden alıp kendine takıyo bacağıma vurup duruyo ailesiyle yemek yerken ihtiyacım var dediğimde tamam ara diyo ama o mesaj atmıyo ve sosyal biri başka birinin kafasına vuran biri

• Soran
      (18-24)
      15dak
      Yanımdayken benden başka birine yapmıyor ama bir kere uzaktan birinin kafasına vurduğunu ve belini incittiğini gördüm sadece ben başım ağrıyo dediğimde yat dinlen hadi ya da dışardaysam gir içeri üşüme diyo hoşlanma ihtimali var mı sence

• Kopyaladımda yukardaki şeylerde geldi 😄

• sızmaya başlarsa ilgidir

sadece konuşuyorsaa biraz tanımak birazda ortama vakıf olmak içindirr

0|0
    0|0
  • soruyu anlamadım desem

1|0
    0|0
  • Diyoğun nasıl olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • anlatırsan o kişiyi daha çok yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Beni spor salonuna davet ediyo yazda denize gidelim diyor bilekliğimi elimden alıp kendine takıyo bacağıma vurup duruyo ailesiyle yemek yerken ihtiyacım var dediğimde tamam ara diyo ama o mesaj atmıyo ve sosyal biri başka birinin kafasına vuran biri

• evet koymalısın işşallah her şey senin için daha iyi olur

• Sağol

• Beyin varsa anlarsın

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...