Arkadaşlar yardımcı olun kafamı çok karıştırıyor birazcık uzun ama lütfen okuyun?

arkadaşlar şimdi yengemin bir akrabası var 4-5 ay önce kuzenimi okuldan almaya giderken karşılaştık ama o arabadaydı yengemde arkamdaydı bana bakıyormuş ben farketmedim yengemi görünce şaşırmış kafasını çevirmiş çoçukda şimdi yakışıklı yani 23 yaşında sonra bu baya konuşuldu sonra ben unuttum zaten 2- hafta önce kırtasiyede karşılaştık tabi aynı filmlerdeki gibi oldu bildiğin ikimizde şaşırdık tabi beni tanıdı şaşırdık ikimizde sonra bakmadık birbirimize tabi arada sırada kırtasiyede bakıyordum bayada zenginler altında Audi var yengeme dün olanları anlattım yengemde şaşırdı hadi falan dedi sonra yengemin yiğeni bununla baya kardeş gibiler ama cidden adam gibi adamlar neyse yengemin yiğenine demiş aga evlenceğim kız erkek eli değmemiş falan olsun demiş bende zaten hiçbirerkekle çıkmadım çıkıcağım isannında geçmişi beni ilgilendirmez açıkçası benimle sonrası önemli hemde kapalı pardeülü bir insanım 16 yaşımdaysam mesela 22 falan gösteriyorum şu an sevgilisi yok ama baya çapkın bu çocuk kafamı çok karıştırıyor ama yengemin yiğeninin düğününde herşey kopucak o zaman herşeyi anlıcam arkadaşlar yardımcı olun benden hoşlanıyor mu yoksa her kıza baktığı gibi banada mı bakıyor?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• arabanın markası audi millet! ondan sonrasında isteklenmiş zaten

1|0
    0|0
    • ne alakası var ben insanın parasına değil kişiliğine karakterine bakarım para pul şöhret gider ama kişilik karakter gitmez

• senin bilinç altında o olmasaydı arabanın markasına varıncaya kadar yazmazdın

• Alakasi yok arabalari severim araba merakim cok var o yüzden illq birşey soyliceksiniz

En İyi Kız Görüşü

• Kizim hayal kurma, gercekci ol,16 yas nedir cocuksun daha

0|0
    0|0
    • hayal kurmak değil merak zaten şimdi öyle birşey olamaz

• Evet maalesef öyle gerçekler acıdır

• tamam sakin çocuğun üzerine gitmeyelim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Bence çoğu erkek gibi gönül eğlendirip bir çok kızla temiz kız istiyor dikkat et

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyor

1|0
    0|0
  • 16 yaşındaysam mi?

0|0
    0|0
  • 16 yasinda evlilik dusunucek ne yasadin

0|0
    0|0
    • zaten ben şu an evlenicem dememdim okuduysan yazıyı şimdi zaten olmaz bir kere ben istemem beni çok istese bile

• Sen 16 yasındasın ve 22 görünüyorsun oyle mi?

Koy fotonu Bakalım oyle demeyle olmuyor 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • sana niye inandırayım ki bu siteye bazen koyuyorum ve yaşımı soranlar şaşırıyor sana nie inandırayım ki ister inan ister inanma

• Hmm kimmissin?

• Neden söyleyim bir ara foton vardı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...