Kızlar Nasıl Erkeklerde Hoşlanır?

Arkadaşlar etrafımda ki kişilerden tipim hakkında genellikle yakışıklısın gibi yorumlar alıyorum. Sarışınım uzun boyluyum ve bakımıma özen gösteririm. Ama tek sorunum bir kızla muhabbet kuramıyorum. Tamam konuşmalarımız oluyo ama bir yerden sonra tıkanıyorum uzun uzun bir kızla konuşmadım hiç. Bu soruyu özellikle kızlara soruyorum böyle bir erkek hakkında ne düşünürdünüz? Eğer kendimi düzeltmem gerekiyorsa ne yapmalıyım? Bakın utangaçlık değil bu utanmam sonuçta karşımdaki de insan. Sadece konuşacak konu bulamıyorum. bir kıza nasıl davranmalıyım? Nasıl davranılmasından hoşlanırsınız? Dediğim gibi kendimi nasıl düzeltebilirim?
Güncellemeler:
Arkadaşlar kitap okumak falan yararlı olur diyosunuz. Hangi tür kitaplar okumam lazım? Kendimi nasıl geliştirebilirim?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap oku, film izle , gündemi takip et... Genel kültürünü artır. Konuşacak konu bulamama durumu bunlarda eksik olmandan kaynaklı olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Burnu cok cirkin olmasin. Uzun boylu esmer olsun. Efendi olsun. Adam olsun. Oyle insani sirtimda tasirim

0|0
    0|0
    • Peki böyle birini buldun ama konuşamıyosunuz çocuk konuşmayı uzatamıyo ne yapardın?

• Kızların çoğu senin gibi değil işte ya herşeyi erkekten bekliyolar

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
  • Kızlar sadece yakisikli erkeklerden hoslanmaz kendini gulduren onunka ilgilenen ve en onemlisi duzgun konusan konusmasini bilen yani yeri ve zamaninda duzgun konusanlardon hoslanir ne kadar yakisikli olursan ol konusmayi bilmiyosan sevdigin kizi ayarlamazsin kendine. zaten kiz senle konusmak istese oda konu acar oyuzden cok dert etme akisina birak o kendiliginden oluverir

0|0
    0|0
  • Paylaşabileceğin konulara bak mesele sinemayı seviyorsa ordan konuş bence öncelikle mesajla konuşmayı çalış insanlar mesajla daha rahat olur biraz alıştıktan sonra belki daha rahat olursun

0|0
    0|0
  • valla p. c olsa bile kızlarla konuşamayan erkeklerden daha çok tercih edilir (yanlış anlama p. c ol falan demiyorum da:)) senden hoşlanan kızlar varsa bile tıkanıklığın soğutur söyleyim

0|0
    0|0
  • ohoooooooo kardeşim napalım nasılsak öyle oluruz seven sever rolmü yapacaksın kendin ol bırak kimse sevmesin ben öyle düşünüyorum yani

0|0
    0|0
  • Tipi iyi olan

0|0
    0|0
  • **kızlar değil kadınlar

0|0
    0|0
  • Zeki yakışıklı zengin

0|0
    0|0
  • Yakışıklıdan genelde.