Bir kızın hoşlandığı biri olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Abiler ablalar her yaştan kardeşler ben hayatımda ilk defa bu doğru insan bu diyebileceğim birini buldum bu kızın birini sevip sevmediğini nasıl öğrenebilirim?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence sana olan davranıslarını uzun uzun incele irdele ama bir iki günde karar verme cünkü kızlar karmaşık varlıklar hislerinden hemen emin olmayabiliyorlar direk gidip sorulmaz zaten iletişim kurmayı dene tesadüfi karsılaşmalar yap denk gelin birbirinize en azından bir gülümsersin sonra sonra iletişim kurarsın ama en önemlisi gözlerine bak sana bakışlarına odaklan işte ozaman anlamaya başlarsın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce İlgisini toplamaya çalış, örneyin göz teması kurmaya çalış, seni görünce ona baktığında aniden başka yere bakıyormu, seni görünce heyecanlanıyormu, saclarına , takısına, dokunuyormu ya da elbisesini aniden düzeltiyormu, seni gördüğünde bunları yapıyorsa, demek ki senden hoşlanıyor, bunu başardığında erkek arkadaşı var mı acaba konusuyla devam ederiz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

40
  • İnstada faceten yorumlarına bak aşkım canım gibi yorumlar yoksa sevgilisi yoktur

0|0
    0|0
  • Ona sorarak

0|0
    0|0
  • ona sor beni seviyor musun diye başka türlü ögrenemezsin

0|0
    0|0
    • ben bu kızla evlenmeyi düşünüyorum öyle laps diye sorulur mu?

• yaşım daha 20 üniversite 1 deyiz ikimizde 4 sene sonrasına kadar bok etmek istemiyorum mevzuyu.

• ama senden önce davrananlar olabilir bence biraz daha gözlemle sonra duygularını aç ona

• Kolay anlaşılır

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...