Esmer kizlar neden böyle?

Karsidaki dağlar cenderme yerine ben yarattim havalari (tovbe âsa) sizcede öyle deilmi Eskidendi o guzellik algisinda esmer kiz filan simdi hangi cok para kazanan bayan varsa beyaz tenli

0|1
70

En İyi Kız Görüşü

• Guzel olan var

0|0
    0|0
    • Guzelogonden demiyom havali kendini begenmis diyom
      Bence bes para etmiyor cok tiksindim esmer kizlwrdan

• Ahahahha 😂😂😂😅😅 sanirim

• Teşekkür ederim 😊😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

60
  • Ben severdim esmerleri. Kızın tekiyle tanıştım. Kız egodan yaratılmış ya. Esmerlerden soğuttunuz beni. 😫

BENİ !!

0|0
    0|0
    • Esmerler harbiden oyle olduginh dusunuyorum artik ve evet bendr igreniyorim tiksiniyorum

• Birkaç kişi dışında para kazanan ünlülerin çoğu esmer ya da buğday tenli. Bir yanlışın var bence:D

0|0
    0|0
    • İstersen dunya geneline bakalom en cok para kazanan kadinlar beyaz tenli
      Film katorigelerindr bile en cok para kazanan kadinlar beyaz tenlilerdir her turlu fimde...

• Dünya genelinden bahsediyorum zaten. Geçen yıllarda en çok para kazananlar arasında birinci sırada. Bana beyaz tenli gibi gelmedi.
      https://i.hizliresim.com/nMyYaR.jpg

Kumral ve esmerlerden alıp veremediğiniz ne anlayamadım gitti arkadaş ya:D

• bir cok erotik veya adult film yildizlari ve en cok para kazananlar hep beyaz tenlidir
      Yuzde hesabi yaparsak genel olarak beyaz tenliler en cok para kazanandir

• İnsanları ten rengine göre sınıflandırmak ne kadar itici o nikide deistir bence alakan yok

0|0
    0|0
    • Bak o tanidimki artik denk gelmeyi gectim artik oyle oldiklarini dusunuyorum ve ayrica nikim bana uyuyor sirf romantigim diye her kizi mi ovcem ovecegim kadinlari biliyorum

• Öyle miymiş

0|0
    0|0
    • Ya tanidigim uzaktan gordugum hangi esmer varsa bu tarz havalarda hele disleri guzel olup gamzeliyse tm onum havasindan gecilmiyor

• Esmer kiz iyidir niye oyle diyon :D

0|0
    0|0
  • Bişey anlamadım

0|0
    0|0
    • Kisaca esmer kizlqe cok havali kensini begenmis bes para eder mi?

• Yapma ya o derece mi

• ya da okulumdakiler oyle ama bilmiyorum izlenimlerim gercektrn o yonde bir karsidakini asayilamam filan cabalari kendi isteikleri gibi davaranmak filan sanki kurallari onlar koymus filan

Benzer Benceler

Yükleniyor...