Beni seven kişinin yeni sevgilisi?

Merhaba arkadaslar. dün whatsapptan bana mesaj geldi bir kiz yazdi yazmis ki sen kimsin sevgilimin kontaktindan buldum seni. Şimdi ben bu kiza anlatamiyorum ki senin sevgilinle aramda bişey yok Hakikaten bişey yok bunun sevgilisi kaç yıldır bana aşıktı mesajlar atiyordu ben reddediyordum. Siz bu durumda olsaniz ne yapardiniz?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Hic bir sey yapmam ona bir sey aciklamak bir sey ispatlamam gerekmiyor gitsin oglana hesap sorsun o kiz o.. nun teki normal bir kiz degil aklida yok akli olsaydi bu oglanla beraber olmazdi zaten

1|0
    0|0
    • Ama kiza da acıyorum niyyetim de kiminse arasini bozmak degil

• Bosver eger sen bosvermezsen arada kalacak olan sensin eger basina dert olmasini istiyorsan aralarina gir istemiyorsan aralarinda kalmak konusma hic bir sey deme kizda beyin denen bir sey yok konussab ne olucak konusmasan ne olucak

• Kiza acimanada gerek yok ben acimiyorum sen niye aciyon gerci artik hic bir kiza ne uzulurum nede acirim yardima ihtiyaci olsa bile benden yardim istede bir kiz kolumu kaldirmayacam ne halt gelirse gelsin basina sadece gulerim

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Ben senin yerinde olsam kıza derimki bana niye soruyosun sevgiline sor kim olduğumu herşeyimi bilir o. Böyle söyle eğlenceyi seyret :)

1|1
    0|0
  • anlat anlatabılırsıen durumu geçmiş olsun ısın zor :D

0|0
    0|0
  • Anlamıyorsa sevişiyoruz leyn de engelle kızı

0|0
    0|0
  • Hic bisi

0|0
    0|0
  • Engelle