Begendigim birisi var ama aması var?

uzakdan akrabamız olan begendigim birisi var gayet bakımlı özgüvenli birisi. yakısıklı da sayılır.
begeniyorum fakat onun beni begenmedigini biliyorum. şehirde yasıyor etrafında binlerce kız.. ben ondan uzakda yasıyorum aslında bu sorun degil günümüzde sosyal aglar sagolsun :)
neyse ben şişman biriyim o zayıf şişman bile olsa o dedigim gibi bakımlı çapkın da aslında ama degişirsem kilo verirsem sizce dikkatini cekermiyim.
önce kendim için verecegim ama verdigimde oda beni farkedermi sizce?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• zayıf olmak her şey demek değildir ama ilgi çekicilikte zayıflar tombullardan öncedir. şimdi yaşına boyuna göre çok mu kilon var o zaman madem istiyon zayıfla. iradene sahip çıkamadın yine tombul luk zordur, zayıfla. ha ama birini bulamam diye dert etme garanti bulursun. askerliğe giden erkekler geri dönünce anneleri şişman kızlardan kapıyı açarlar, acayip iyi kısmetlerin olur.

0|0
    0|0
    • inşallahhhhh valla aminnn :)

En İyi Kız Görüşü

• Yakınlaşmaya bak , önce arkadaş felan olmayı çabala , daha sonra dikkatini çekicek konular aç yani (yanlış anlaşılmasın)
    bir süre arkadaş kalın , :) , bir şekilde yakınlaş bence hoşlanıyorsan

0|0
    0|0
    • yakınlasayımda önce tipine bakıyo insanlar herkes değil tabi. ama o önce tipe bakıyodur herhalde. yazmaya bile cesaretim yok aslında cunku beni yanlış anlamasından beni terslemesinden korkuyorum önyargılı davranmasından yani.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin ya git ona sahici sahici ya da anca gidersin,

0|0
    0|0
  • Şişman biriysen hiç bulaşma kabul etmez kilo falan ver öyle bir dene.

0|0
    0|0
    • yok hiç konuşmadık zaten ama beğenmediğini düşünüyorum düşünmekden öte öyle olduğuna inanıyorum feysdede eklemedim kilo verip degiştikden sonra eklemeyi düşünüyorum nasıl olur sizce

• Öyle daha iyi olur mahmut abi Kilolulara karşı Alerjim var hiç bir erkek kilolu sevmez :/

• Evet

0|0
    0|0
  • Kilo versen cekersin tabi

0|0
    0|0
  • Farketmez sis

0|0
    0|0
  • her seyin hayırlısı

0|0
    0|0