Birini beğeniyorum ama Adam marka delisi ve pahallı şeyler seviyor , nasıl bir takdik izlemeli?

Bu durumda onerisi olan
ben onun aldığı fıyatlarda şeyler ona almaya kalksam ılerde oldukca zor , bolca para ile işi de zaten ama herşey fazla paralı gozukuyor gozume , oysa öyle bı tıp gıbıde degıl ama anlatıyor
Güncellemeler:
Adamla sevgılı değilim , benım para ıle bı sorunum yok ben parayı onun kadar har vurup harman savurmuyorum , kazancımın yarısını işime yatırıma harcıyorum durum bu, sadece adam marka sevıyor sadece bıraz pahallı zevklerı var diyelim , belkı bı noktadan halledılebılecek bı noktası vardır , ben ona onun gıbı ılerde pahallı bırsey alamazsam bunu acaba cok kafaya takar mı aranızda böyle bırı nası yok aa 🙄😬😂 dışardan da hıc bunlarla alakasız bır tip modunda duruyor o da ayrı bı konu

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• Enişteyi sevmedim ben ya 😄 taktik vermiyim onun için

0|1
    0|0
    • Enişte degıl ki begenıouz sadece

En İyi Kız Görüşü

• O onun sorunu sen neden takıldın

0|1
    0|0
    • ? Kimin sorunu soruyu soran benım

• Soruyu kımse anlamamış detaylı ekleme yaptım , ayrıca nasıl onun sorunu , oldukca mantıksız. soru bu yahu , takdık arıyorum busekılde yasayan elbet vardır bu ınsanın dusunce yapısı vs onemlı ya da böyle arkadaşları olanlar gıbı

• Marka takımtım var benimde ama yanımdakide giyecek diye bişey yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

116
  • hanım efendi sizin beğendiğiniz adam sizin yaşınızdan yola çıkarak genç bir delikalı değil. tanımadığım için net konuşmak zor ama ilk bakışta parayı sonradan kazanmış gibi göründü. beğendiğiniz beyle beraber olduğunuzu düşünürsek size tavsiyem hayatı hazm edebilmişmi onu kontrol edin eğer edememişse daha bir çok şeyi paranın gücüyle deneyecektir ama bir çok şeyi iyi düşünün

0|0
    0|0
  • benim öyle bir arkadaşım vardı marka giyiyordu ama heryerde ben şu markayı giyiyorum ben o markayı giyiyorum diye hava atıyordu.. yani bilmiyorum eğer benim arkadaşım gibiyse senin beğendiğin adam durumlar kötü.. sevgiler

0|0
    0|0
  • Fakirler fakirlerle zenginler zenginlerle çiftleşmeli bu böyle yani.

0|1
    0|0
    • Sorun şu ki fakir değilim ama paramı işime yatırıma harcıyorum gıysıye saate geceye degıl aradakı fark bu

• Yalan derdım olmadığıma gore , yazdığından da alınacak yaşta hıç degılım...

• Herkeşin derdine kimse karışamaz.

• Birini begenmek guzel bir sey ama karsilikli begenme varsa bu cok daha guzel bir sey simdi marka hastasi olabilir cok parada harcaya bilir demekki varki harciyor sizin gucunuz neye yetiyorsa onu alin kendiniz i zorlamayin

0|0
    0|0
  • hemen ayrılmalı, ve seni aşağılamayacak paspas yapmayacak dengin olan bir sevgili bulmalısın. izleyeceğin yol bu. ömür boyu ezilmeye razıyım diyorsan, ayrı mesele tabi...

0|0
    0|0
    • Sevgılı degılım bir adamı begenıyorum bu iki , üçüncüsü benı ezdığını kım soyledı aynı kategorıdeyız ben parayı pahallı seylere abartarak harcamıyorum fark bu

• iyi ne halin varsa gör.

• sende senin kadar pahalı takılamıyorum dersin yeter.

0|0
    0|0
  • izleyecek yol yok :S adam marka seviyor. vazgeçiremezsin

0|0
    0|0
    • Amac vazgecırmek degıl ki?

• Soruyu kımse ıyı okumamış ona karsr verdımm anı cevaplar için tık tık guncellemeye bknz

• ileride ona pahalı hediyeler almaz iseniz kafaya takmaz sanırım. zenginler genelde amele gibi takılıyorlar :S

• ne markalar var en kral markayı 2ye katlar bunu ona ögretebilirsen sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Senide kanın kaynadı demi. Para tatlı gelir tabi. Hemen yama kendini

0|0
    0|0
  • Nabacan oyle adami sal gitsin... O marka hatun ister

0|0
    0|0
    • Markayım olmaz mı 😁

• Hayda herkes... Dan anlıyor ıyı gıyersın markalarımı ama.. Magazalardan alıp sonrada aa pardon olur

• Anlamadim.

• Ona markasız birşeylerin de beğenilebileceğini göster

0|0
    0|0
    • Aslında düşündüm ama aldığı şeylerın fıyatını kazara duyup kısa bı şok gecırdım dedım benle cıksan sen o alışverıse paran cebınde fazla kalır ne yapacagını o parayı bılemezssın , ;)

• Çakma al anlamaz :D

1|0
    0|0
  • O tarz erkekler evlenince de çok savurgan oluyor.

0|1
    0|0
  • Onu bırak beni sev.

0|0
    0|0
  • Sende öyle takıl

0|0
    0|0
  • Uzak dur bence

0|0
    0|0
    • Herkes soruyu ıyı okumamış ve anlamamış