Sizce gerizekali miyim?

Cocukla ilk buluşmada bende seni beğeniyordum zaten dedim üstüne bide arabasiyla beni bırakırken aslında benim kendimi ağırdan satmam gerekiyordu dedim. Simdi soruyorum Allah beyin dağıtırken ben nerdeydim? Bide çocuk olgun ve Zor kızlardan hoslanan biriymiş ikinci buluşmada da bir yerden konu açıldı bende ben kafa atma olayına bayılırım dedim. napiyim benim siddet olaylarına karşı ilgim var. tutamadım cenemi onuda söyledim. değişiksin senin de pskolojin bozuk dedi bana. Kendimi nerden atayim bu gerizakalilikla cok yasamam zaten. hakkimda düşünceleri bekliyorum please?

0|0
1449

En İyi Kız Görüşü

• Bunun pete bir gerizekalılıkla alası ok aslında.
    Sevdiğin insan bile olsa kimse için kendini, ilgilendiklerini, begendigin şeyleri değiştiremezsin ki.. Sensin çünkü bu o sırf bu tarz kızlardan hoşlanmıyor diye kendini tipten tipe sokman asıl mantıksız.
    Kendin ol seni öyle severse sever zaten sen değişince karşındakinin istediği gibi birisi olunca seni zaten sever.
    Önemli olan seni sen gibi sevmesi değil mi?

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1348
  • sen busun ve kendini saklamanın anlamı ne ki. içinden geldiğin gibi davranmışşsın. olacağı varsa zaten olur. ayrıca o çocuk bulunmaz hint kumaşı değil unutma. olur ya da olmaz. soncunda üzülme yani. sen onu ayarlamak için kendi benliğinden çıkıp başka karakter gibi davranma. en doğrusunu yapmışsın

1|0
    0|0
  • sen sen ol kendin olmaktan hiç vazgeçme kastığın brinin yanında mutlu olamassın zaten bende birinden hoşlanıyorum gerçi biraz nefrete dönüştü artık ama çocuk benim ondan etkilenip etkilenmediğimi öğrenene kadar sürekli konuştu ilgilendi benle ilgimi belli edince siklemez oldu böyle insanarı allaha havale ediyorum miktir et sende kendi düzgün psikolojisiyle yaşasın o zman bidaha buluşmasın senle

1|0
    0|0
  • 😂 😂 😂 koptum ya 😂 😂 😂 kafa atma olayına bayılırım nedir ya 😂

1|0
    0|0
    • Ya aslında hani erkekler kafa atıyor ya karşıda ki kişi direk etkisiz hale geliyor etkileyici buluyorum yanı bunu onu demek istedim :D güç beni etkiliyor

• 😂 😂 😂 😂 valla çok güldüm 😂

• tuhaf bir konuşma şekli olmuş belki sevimliliğine verecektir belkide saçma bir tip olarak düşüncektir

1|0
    0|0
    • Sen nasıl düşünürdun

• benim düşünce tarzım pek insanlarınkine uymaz ama genelde insanlar böyle bir durumda olgun olanlar heycanına verir diğer gurupsa tuhaf bulur

• Senin gibi antikaya zor rastlanır o çocuk seni bırakmaz ))

1|0
    0|0
    • Bıraktı bile. hala hoşlanıyorum ama ile başlayan cümleler kurdu ve Şu an engelli bende oda engelledi

• Ya ben bir erkeğin kafa atip karşısında kini etkisiz hale getirmesinden etkilendiğimi söylemek istedim güç etkiliyor beni bence gayet normal birşey :D

• Şunu baştan desene cadı ))

• Ahahahahahahahah ayy çok guldum sabah sabah allahta seni guldursun kiz , olsun olmadigin biri gibi gorunmektense kendin olmuşsun belki çocuk bu yönünden etkilenir belli olmaz 😄

1|0
    0|0
  • kendini açıkça belli etmen yanlış bir şey değil. numara yapsan olmadığın biri gibi davransan sonradan çıkacak ortaya daha büyük sorunlar olacak. baştan göster kendini beğenirse beğenir beğenmezse kendi bilir. en iyisini yapmışsın.

1|0
    0|0
  • :D :D önyargılı davranmamak gerekiyor. kimisi itici bulur kiminin hoşuna gider. bahtın açık olsun kardeş :D

0|0
    0|0
    • İtici de olmamisimdir ya o kadar bence. sadece doğallık yanı bu

• doğallık olabilir ama her doğallık iyidir diye bir şey yok. dediğim gibi kişiden kişiye değişir

• kendine boksör veya diğer dövüş sporlarıyla uğraşan birini bul. ters annıa geldin mi sana çok güzel uçan kafa atar. böylecelikle beyin travmasından gidebilirsin. 404 brain. dll error -_-

0|0
    0|0
  • karşındaki insanın hoşlanacağı tazda biri olup, onunla olmaya çabalıcağına seni sen olduğun için sevcek Adamlarla ol. Kendine saygı duyman gerekirken canım olduğunu düşündüğün için gerizekalısın.

0|0
    0|0
  • Ay gülümsettin 😄 Keşke şiddet olayını söylemeseydin

1|0
    0|0
  • Salaklık değil kendine göre bir stilin var konuşkansın

1|0
    0|0
  • Valla bence hiç bir sorunun yok :))
    Hunili gençliğe selam 🖐🏽

1|0
    0|0
  • açık sözlüymüşsün ne düşünüyosan söylemişsin işte gerisini boşver

1|0
    0|0
  • Olduğun gibi davranmışsın bundan iyi birşey yok seni olduğun gibi kabul etmiyorsa kendi bilir

1|0
    0|0
  • Kendini kasmamalıdın seni sen olduğun için sevmeli. ?

1|0
    0|0
  • soruna bakmadım başlığa yorum yapıyorum bu dünyada herşeyi yap ama kendine sövme kendini aşağılama sakın..

0|0
    0|0
  • İkincisinde tatliydin agirdan satmak gerek felan da. Kafa atma olayi nedir gardas. ben çok itici buldum kiz dediğin ince ruhlu naif olur

0|0
    0|0
  • Salla Gitsin Seni Sen Oldugun İcin Seven Birini Bul En İyisi

1|0
    0|0
  • İlginç birisin seninle flört etmek farkli bir deneyim kazandırır insana

1|0
    0|0
  • Hahahaha tebrik ediyorum. Ne kadar pot varsa hepsini kırmışsın :)))

0|0
    0|0
  • Bide tekme diz atmayı severim deseydin tam olsaydı 😆😆

0|0
    0|0
    • Ben kafa atmayi severim demedim o olayı seviyorum dedim :)

• Valla bana eski sevgilim kızınca diziyle belimden asagi bir geçirdi ben yerdeydim sende onu öyle yapma 😆😆

• Ohh ohh tam aradığım tip. Senin gibi birini bulursam tencere kapak oluruz :D

0|0
    0|0
  • s*çmıssın üstüne bide sıvamışsın diyicek bişey yok :D

0|0
    0|0
  • Dogal olman onu etkiledi merak etme civik yapmacik kizlardan hoslanmiyorsa dogru yapmissin

0|0
    0|0
  • boşver ezilme yaptığın hatalar seni sen yapar. senin yanında aptallaşıyorum de anlarsa anlar

0|0
    0|0
  • Açık sözlülüğün dezavantajları... Bende de olabiliyor ama daha umursamaz olduğum söylenir.

0|0
    0|0
  • Soru basligindan duz mantikla yola cikarsak, evet bence oylesin

0|0
    0|0
  • O cocukla kesin evlenirsin... Yalan degil neden mi? Cunku dogal olmussun yapmacik degil 😉😉😉

0|0
    0|0
  • Kendine demekle oyle olmusun zaten detayı okumaya gerek duymadım.

0|0
    0|0
  • türkiyede akıllı insan mı varda sen akıllı olcan boşver :D

0|0
    0|0
  • Doğalsın. Bence hoşuna gitti.

1|0
    0|0
  • Hahha aynı ben :D

1|0
    0|0
  • Ahahhah psikopatlarr

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Sen şemşiye tutuyordun her halde kafana

1|0
    0|0
  • olduğun gibi ol işte seni sende bulsun

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂👎👎👎

1|0
    0|0
  • aslında aranan insansın çok dağıtma.

1|0
    0|0
  • Siddete meyilli kadin. Cok tehlikelim

0|0
    0|0
  • Kanka sen kesinlikle at kendini balkondan :D

0|0
    0|0
  • Kafa atma olayı iyiymiş 😃😃

0|0
    0|0
  • Çocuk teşhisi koymuş zaten 😀

0|0
    0|0
  • Merak uyandırsın bırak böyle devam et

0|0
    0|0
  • Cok saf birisin

0|0
    0|0
  • Kendi cevabını kendin verdiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ahaha ya gel biz sevgili olak :P

0|0
    0|0
  • Evet biraz var galiba.

0|0
    0|0
  • Evet, öylesin

0|0
    0|0
  • :D canımsın :D