Sizce benden hoşlandımı? (Biraz uzun ama lütfen cevap verin arkadaşlar)?

Spor salonuna gitmiştim.Üstümü değiştirip ısıma hareketi için koşu bandına doğru giderken, 4 adet koşu bandı vardı ve hepsinin tam arkasında bisikletler vardı. 1. ve 2 . nolu bantlar doluydu 4. cüye giderken tamda 4. cünün arkasındaki bisiklette hiç görmediğim bir kızı gördüm ve daha uzaktan baktığımda bile o benim vücuduma bakıyordu.. Ben 3-4 saniye gözlerine baktım o ise gözlerimden çok 2 saniye ayağımdan boynuma kadar süzdü en son gözlerime baktı. Koşu bandına geçtim tabi oda arkamda kaldı. Sonra mekik aleti de onun arkasındaydı. koşu bandından indiğimde herhalde utanmalı ki hiç bana bakmadı. ama benim dikatimi çekmişti. Esmerdi ve çok ideal bir yüz ve vücuda sahipti. Kısacası çok tatlıydı bea :) Mekikte 3 set yaptım 3. cünün sonlarına doğru, kız bisikletten inip yanımdaki mekik aletine oturdu ama ben maalesef yorulmuş ve seti bitirmiştim. Geçtim ön kol antrenmanlarına. Ben her hareketi yaptığımda ben farketmeden kız yanındaki bir arkadaşıyla birbirlerine bakarak gülümsüyorlardı. Bana hiç bakmadılar. Herhalde benim esmer kıza baktığımı anladılar. Ve bir an benle dalga geçiyorlar sanıp bakmadım bir daha.. Taa ki son harketim aşşağıdan yukarı ip çekme yani yine ön kol setleri arası dinlenirken oldu. Bir bakayım dedim kız gözlerini kıpırdatmadan bana bakıyor. Ben bir kafamı çevirem gözlerimi ondan ayırayım 2 saniye sonra bakayım dedim kız hala bakıyor. hem sevindim hem utandım. son setimi yaptım ve soyunma odasına giderken kız hala aynı yerindeydi fakat arkadaşı soyunma odasının önünde durmuş sanki içeri girmemi istemiyor gibi kapının yanındaki alete yaslanmıştı ve ona baktığımda gülümsedi. Arkadama baktım ve hoşlandığım kız bir bana bakıyor bir bakmıyor. Herhalde benim utandığımı anladı beni yumuşatmak istedi diye düşün

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Evet senden hoşlanmış :)

0|1
    0|0
    • peki nasıl yaklaşmalıyım sizce? :)

• çok sağol moral verdin. şu an işten geldim mesaiden valla senin yorumunu sabırsızla bütün gün bekledim dostum iyi ki varsın :) arada senle konuşsak sorun olur mu.. seninde derdin varsa veya sorun bana anlatabilrsini zaten canım sıkılıyor :D

• Mutlu ettiysem ne mutlu bana :D

• Olabilir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...