Hala hoşlanıyor mu demek bu?

Bir çocuk bana aracı yoluyla teklif etti kabul etmedim nedenini falan sorguladı baya. ben de başkasıyla görüşeceğim dedim. o gün bugündür beni her gördüğü yerde tripli mesela onu kabul etmedim diye. ya hiç bakmıyor ya da bir bakıyor sonra hemen başını karşı tarafa çeviriyor yanımdan hep başını öne eğip geçiyor yani görmemezlikten gelmek için.. vs vs

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • hoslanmuyor aksıne nefret dolu içi red edilme duygusu erkeği son derece vahsı acımasız yapar hoşlanuyomu sorusunu sil kafandan sana deli gibi aşık olsa gururundan yine seninle olmaz bir erkeği red edeceğinizde iyi düşünün onu red ettiğinizde sonsuza denk kendinizden uzaklaşturuyosunuz

0|0
    0|0
    • :(isteyerek olmadı. babam izin vermedi çocuğu tanımadığı halde. napsaydım

• hımm ölese sıkıntı yok muhabbet etmek faceyede beklerim ama böyle konulardada canını sıkma derim iyi düşün öyle red et

• Tamam teşekkürler

• E normal çocuğu sevmiyorsun neden ilgilensin ki daha seninle? Düşünceli biriymiş seni daha fazla rahatsız etmek istememiş ama sen iyi alışmışsın :D

0|0
    0|0
    • Hala hoşlanıyor mu demek bu?

• Sevmesi değil de sadece hoşlanması mümkün. çünkü teklif yolladığı gün beni ilk gördüğü gün. daha bir merhabamız bile yok yanı. o yüzden sevmek değil de en fazla hoşlanıyordur yani

• Onun bana olan teklifinin üzerinden dört ay geçti bu arada

• Ne bekliyorsun ki

0|0
    0|0
    • Ya yaptığı normal Zaten bir şey beklemiyorum sadece hala hoşlanıyor mu onu merak ediyorum

• Vardır tabiki biseyler belkide seviyordur hala çocuğun karakterine bağlı ama bunu öğrenmenin yolu ona yaklaşman olur

Benzer Benceler

Yükleniyor...