Erkegin buyuk olmasi sart mi? Kendimi sartladigim icin belki de yalniz kaliyorum, sizce dogru mu?

Erkek illa yasca buyuk olacak diyorum ve eger tanistigim erkek yasca kucukse, arkadas gozuyle bakiyorum. Yani ihtimal vermiyorum baska birseylere. Eger yas fark etmez diyorsaniz, en fazla kac yas kucuk olmali? Benim yasim 23.

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• bir kac yas buyuk olmasi iyi aslinda. Yasitlari nedense kimse iyi anlasamiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

510
  • Sana en son 19 olur. Daha aşağısı kurtarmaz. Yaşça küçük olmalarını veya aynı yaşta olmanızı çok küçümseme bence. Ki senin yaşında biri sana daha uygun olur. Ama tabi senin yaşında belirli bir olgunluğa ulaşmamış olabilirler. Kader kısmet biraz bu işler..

0|0
    0|0
    • 19 mu? 21 de bile duraksiyorum soyle, bu yaslarda insan birden olgunlasiyor, 18-23 arasi cok buyuk bir yas farki. Ayni seyi 28-33 icin diyemem ornegin..

• Uc yasa kadar yolu var. Küçük olunca ne oluyor ki olgun olması kâfi

0|1
    0|0
  • Ya bir ilişki istiyorsun ama şartların var. Tutmaz bu iş, daha çok ararsın. Sevebildikten sonra yaşın ne anlamı kalacaktır ki?

0|0
    0|0
    • Yas maalesef sayidan ibaret degil cogu zaman. Kafa yapilarini etkileyebilir. O yuzden genel bir degerlendirme istedim, bu kadar.

• Kuralları ve kaideleri okumak lazım şimdi hemen yorum yapılmaz bu soruya

0|0
    0|0
  • Şart değil ama genel olarak erkek büyük olur. Ama sen erkekten büyükte olabilirsin karşındaki belki çok olgun biridir ve mutlu olmanız mümkündur

0|0
    0|0
  • Hayir şart degil şahsen benim icin ayni yas ve biraz ustu iyi olur. Ama kucukte istemem

0|0
    0|0
  • Buyuk olmalı cunku daha olgunlasmis ve bilincli olurlar dogru yoldasin

0|0
    0|0
  • olgunsa fark etmez. bazıları yaşını hiç göstermez mesela ben :)

0|0
    0|0
  • Eskiden öyleymiş

0|0
    0|0
  • Onemli degil yas

0|0
    0|0
  • Valla bende buyukluge bakiyorum enaz 3 yas

0|0
    0|0
  • ben gibi olmalı

0|0
    0|0
  • Onemli olan uyumlu birisini bulabilmek. Yasa takilmak sacma bence.

0|0
    0|0
  • Önemli olan yaşı değil işlevi..

0|0
    0|0
    • Akıl yaşta değil, ben bulamadım nerde olduğunu gören olursa haber versin

• Bende büyük seviyorum

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...