Sınıfta sevdiğim bir erkek var. Onunla yakınlaşmak için ne yapabilirim?

Sınıfta sevdiğim bir erkek var. Daha beni yeni tanıyor. Bende onu tabii ki. Hatta bugün durduk yere benimle konuştu garip. Onunla yakınlaşmak için ne yapabilirim?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Durduk yere sınıf arkadaşıyla konuşan bir öğrenci enteresan kesin seni seviyo bence galiba heralde

1|0
    0|0
    • Demi demi türk milli marşın söylüyordu bende o sırda ona 2 saniye baktım sonra dedi ki türk milli marşını öğrenmen gerekir falan filan ay cicicicicicicici...

• İnşallah... Yarın ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

• Ne yapacağını burda yazamamki

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • Profil ' deki sen isen Onu bırak beni al :P ... Face de ekle sabah günaydın de muhabbet kur işte onunda gönlü varsa artık o selam vermeye başlar ;)

0|0
    0|0
    • Facebookun bir bulsam zaten

• Sınıfında nasıl bilmiyorsun Adını Soy adını Git sor ya da arkaşıdan birine sor

• Sınıfa yeni geldim o yüzden... Dur ben bir yarın arkadaşlardan soruyum ya soy adını falan... Ama sonrada söz çıkartıcaklar... Ondan hoşlanıyor fana off

• sürekli selam verip bazı konular hakkında ondan yardım iste :) oda seni istiyorsa seve seve yardımcı olur

0|0
    0|0
  • yanında... ya da önünde ve arkasısından bir sıra kap...

0|0
    0|0
    • En ön sırayım kapı taraf. o da genellikle pencere taraftan 2. sıra

• mıknatıs al çocuğunda cebine demir tozu doldur

0|0
    0|0
  • Derste önce izle uzun uzun

0|0
    0|0
    • Tüm dersi sadece onu izliyorum zaten... Bugün de baya gözlerime baktı la... Ama neden böyle söylediniz ki?

• not iste kalem iste silgi iste soru sor vs vs

0|0
    0|0
    • Ne notu ya ders çalışmıyor ki

• soru sor not iste :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...