Birinden Hoslanıyorum Fakat Napmaya Calısıyor Anlamıyorum?

BIRAZ UZUN AMA OKUYUP CEVAP VERIRSENIZ LUTFEN...
Bir kız var bızım yan okulda okuyor sabah aynı otobuse bınıyoruz nası oldu anlamadım hoslanmaya basladım ılk once onu yakından tanımak arkadas olmak ıstedım facebook aracılıgıyla yazdım aynı mahallede oldugumuzu ogrendım bulusmak ıcın konustum ve anlastım bır gun aksam bulusucaktık aksam bulusucagımız parka gıttım arkadasımla oda arkadasıyla gelıcektı mesaj attı bız gelmıyoruz dıye sebeb neden belırtmeden gelmıyoruz dedı dalga gecer gıbı bende o saatten sonra ne yazdım ne gordugumde ılgılendım bıraktım akısına zaten facebook dısında bı konusmuslugum yoktu takı bugune kadar bugun okulda oglen arasında okulun etrafında dururken geldı ve benden sıgara ıstedı ona kızgın oldugum ıcın oldugu halde yok dedım sıgara ıctıgımı gordu hanı yoktu felan dedı bıraz konustuk napmaya calısıyor anlamıyorum numarasını buldum arkadasımdan fakat yazmaya cesaret edemıyorum ne yazıcamı bılmıyorum napmaya calısıyor bılmıyorum ben unutmak ıstedıkce ılgımı cekmeye calısıyor son zamanlarda sureklı lutfen bı akıl verin?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Git yüzüne söyle. Ne kaybedersin ki hem? Anlatamadığı bir şey falan vardır. Ondan böyledir bana göre. Kaybedeceğin bir şey olmaz. Anlat yani. :D

0|0
    0|0
    • orası oyle kaybedıcek bıseyım olmaz fakat duygusal bır ınsanım bırısıyle bı problem yasadımmı bısı oldumu bunu kafaya takıp dert edıyorum sıkıntı edıyorum ınsanı en asalayıcı seyde duygularıyla alay edılmesıdır bana gore bundan korkuyorum

• Kimsenin ne dediğine bakma. Zaten 3 günlük hayat. Yine de senin kararın.

• tesekkurler cevapladıgın için ben akısına bırakıyım en ıyısı hakkımızda hayırlısı neyse allah onu nasip etsın ınsallah hepımıze

• Bence direk git konuş, sahi yaşın kaç ki?

0|0
    0|0
    • ekımde 19 olucam :)

• Ya seni bozmaya çalışırsa sende boz korkma.

• eyvallah yazdıgın ıcın fakat ben bunu yapabılıcek bırı deılım galıba bu yuzden kaybetmeye mahkumuz ınsanları hep kendımız gıbı ıyı nıyetlı ıyı zannedıyoruz :)

• Gelememiş diye dalga geçti diyeneyiz ki...

0|0
    0|0
    • gelmedıkten sonra bı hayal kırıklıgıyla mesaj attım dedımkı ınsanlara guvenemeyecegımı tekrardan hatırlattıgın ıcın tesekkur ederım dedım cevabı onemlı degıl oldu

• Vallaha bilemedim. Kız senden sigara istemiş belli ki ilgisi var. Yav mesaj atmak zorunda mısın? Neden mesaj? Yarın günaydın de otobüste yanına git. Cesaretsiz olduğunu düşünür.

• zaten cesaretsizim reddedilmekten ve duygularımla alay edılmesınden korkuyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...