BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sebep yokken görüşmek istemedi yardımcı olur musunuz?

Yurt dışında yaşayan bir arkadaşım var. Ben onu arkadaş olarak görüyordum. Geldi buraya buluştuk. Ve ikinci defa da buluştuk arabasıyla beni eve götürdü biraz uzun bir yoldu. İlk tokalaştık normal arkadaş gibi sonra ruj mu kullanıyorsun falan dedi bakışları pek arkadaşça değildi. Elime dokundu ojelerde mi var dedi ben elimi çektim. Birazcık oradan bahsetti ve okulda öpüşüldüğünü falan söyledi bende burada yasak ama iyi ki de yasak dedim neden dedi yüzüme baktı igrenir gibi yaptım hoş değil dedim niye dedi bende yani görüntüsü iğrençtir falan dedim. Sonra eve geldim mesaj atti. Bir an beni öpmek istemiş iğrenç dediğim için. Bu bayağı işte sarılsam şöyle böyle arkadaşlıktan çıktı sınırı aştı yani. Söylediklerine itiraz etmedim pek birşey de söyleyemedim. Bugün sinemaya gidecektik ama hastanedeydim şöyleydi böyledi yalan söyledi. Ayrıca pazar günleri erkek kuaförleri kapalı olmuyor mu? pazar günü de saçımı kestirdim demişti. Bu da yalan gibi geldi. Mesaj attım yalan söylerek beni rahatlatma dürüst ol acıt dedim. Tabi inkar etti. Bende ona yazdım arkadaşlık etmekti amacım vakit geçirmekti diye. farklılık olsun diye şu aralar çok fazla sıkıcıydı ygs falan derken anlayın artık. Sonra dedim görüşmek istemiyorsan söyleyebilirdin dedim o da haklısın arkadaş kalalılm dedi. Zaten arkadaştık o bozdu o kafasında kurdu herşeyi zorla sevdirecek kendini. onu bir daha rahatsız etmeyeceğimi söyledim zaten ben rahatsız etmiyordum ki dün neler yaptı yazdı söyledi. Bugün niye böyle oldu anlamadım. Bu yazıyı okuyana çok teşekkür ederim özellikle okuyupta görüşte bulunana

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • vardır bir sebebi ama sen bilmiyorsundur

0|0
    0|0
    • Sadece bir kaç saat ne değişti dünden bu güne

Benzer Benceler

Yükleniyor...