Beni sevdiği halde neden böyle yapıyor?

Benimle ilgileniyordu. Zamanla ondan hoşlandım. Bir çok kızın yapamadığı şeyi yapıp ona imalı bir şekilde açıldım. Baştan anladı zaten. Ama anlamasına rağmen bana saçma sorular sordu "E nasıl oldu bir anda mı?" "Söylemediğin şeyi istiyor musun" "Bence sen birinden hoşlanıyorsun açılamıyorsun." "Sen benden hoşlanıyorsun bence." falan dedi."Peki ya sen? Ben senin ilgini yanlış mı anladım?" dedim."Senin gibi birisi neden başkalarının olsun benim olmasın."dedi. Konuşma esnasında hem güzel şeyler söyledi hem de kırıcı ve çok patavatsız konuştu. Benden romantik sözler bekledi herhalde. Ama bir kızım ben gururumu ayaklar altına alıp zaten ona açıldım. Ben söyledim devamı ondan gelicek zannettim. Sürekli benden mesaj bekledi. Nasıl bir sevgiyse artık hala da benim ona yazmamı bekliyor. Maksat egosunu tatmin etsin. Sanki hayatında ilk kez sevilmiş o anın tadını çıkardı. Havalara girdi bu beni çok sinir etti. Ona aşık olmuştum hatta. Ama bu davranışları beni üzdü ve kırdı. Kendimi bir ilişkiye hazır hissetmediğimi söyledim. Beni sevdiği halde şunları söyledi "Ben zaten sana hemen evet demezdim"."Kafası karışık bir insanla işim olmazdı zaten" dedi. Sevdiğim halde vazgeçtim. şu an hala beni seviyor ama mesaj atmıyor. Sevdiği halde bana bunları yaptı. Beni kırdı. Şimdi de kendi ettiğini çekip efkarlanıyor. Anlayamadım gitti bir insan bu kadar mı kendiyle çelişir. Onun hislerinden eminim beni seviyor. şu an bana durumlardan gönderme yapıyor. Aşk şarkıları paylaştı sonra sildi ama ben gördüm. Şarkı sözlerinde aklımdasın, seni seviyorum, bana dön, hatıralarımızı unutma gibilerinden böyle özlem ve sevgiyle alakalı sözler vardı. İşte ben bunu anlamıyorum. Niye bu kadar egolu. Bana mesaj atsa herşeyi çözebiliriz. Benden bekliyor mesajı. Ben yapacağımı yaptım. Sizce bana mesaj atıcak mı? Ve beni sevdiği halde niye böyle yapıyor? Korkuyor bence. En son Ocak ayında oldu konuşma. Kısa bir süre geçti ayrılalı. Acaba doğru zamanı mı bekliyor? Lütfen yardımcı olun kafamda deli sorular :(

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • demekki sen laylaylomuna ilişki peşinde

0|0
    0|0
    • ben mi?

• işşallah tez kısa vakitte yazar

• aminnn inşallah

• şimdi nasıl oldu ben sevdiim kızı etkileyemem hiç mesela :D

0|0
    0|0
    • hiç belli olmaz

• en iyisi unutmak daha iyisi çıkar karşına ve sanırım onu fazla tanımıyorsun ben bile sevdiğim adamla 3 ay aynı ortamda bulundum ama huyunu suyunu bilmem karakterini az buçuk çözdüm o yani o yokken yaşıyordun şimdi yok yine yaşıyorsun hiç umursama salla

• hep umursama kendimden nefret ettim uzun süredir zaten hiçbirşeyi umursadıgım yok bundan sonra da böyle neden yasadıgımı blmıyorum

Yükleniyor...