Doktor bir kadın nasıl etkilenir?

3 kıtada sevgilim oldu ve birçok kadını etkiledim ve birlikte olduk ama bu seferki biraz farklı bir diyetisyen kendisi hastanede soru başlığında doktor yazdım ama doktor da değilmiş kendisi söyledi ama doktor gibi randevu falan alınıyor ışte o ise sık sık kontrole çağırıyor ve çok samimi benimle ve iyi bir arkadaşlığımız var nasıl bu ilişkiyi arkadasliktan çıkarıp bir üst seviyeye cikarablrim?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Sehzade mustafanin sozu geldi aklima 3 kitayi yonetmissin ama bir kadini yonetememissin

0|0
    0|0
    • 3 kıta dediysek o kadarda çok değil birisi afrika ülkesi bir tanesi avrupa ve türkiyedekileride asya olarak sayıyorum o kadar zaten karakterim gereği uzun süreli ilşki yürütmede beceriksizim ya da isteksiz öyle yani bundanda bir şey çıkacağını düşünmüyorum fazla zaten büyük ihtimalde olmaz ama bir şansımı deneyeyim dedim hoşlantı varken.

• Osmanlı evladı tam , 3 kıtada hüküm sürmüş.. Maşallah.

Nöbetlerini doktor hanım yerine sen tut , kesin hoşlanır.

0|0
    0|0
    • Valla iyi olur buna eminim beslenme ve spor konusunda çoğu diyetisyenden daha çok şey bilebilirim ama buna izin vermez :)

• Kilo al iyice yaşam koçun olsun senin ver ayarı işte 😂😂

0|0
    0|0
    • Kilo almam lazım zaten çok hızlı kilo veriyorum yakında verecek kilo kalmayacak

• Olmaz ağa önce bir sohbet edin hoşlandığı biri var mı ögren :)

• Haklısın
      Ama facebook ta ekli bende hiç bir paylaşım beğenme göremedim ilişki adına instagramdada takip ediyorum birgün laf arasında sorayım bunu :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...