Erkeksi kizlar hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Biyik birakmaktan bahsetmiyorum. Kiz dediginiz boyle normal kiz mi olacak yoksa erkeksi mi? Erkeksi kizlar hakkinda ne düşünüyorsunuz? ya da erkeksi kiz nasil olur?
Güncellemeler:
Bu arada kufurden haz etmem

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• tam hoşlandığım kız tipi :D kız dediğinde baskın olucak bence öyle daha çekici oluyo böyle pısırık pısırık yerinde oturan tipler var insan hoşlansa bile gidip konuşamıyo çekiniyo çünkü kız içine kapanık arkadaşlarıyla takılan bir tip erkeksi olsa herkesle arkadaşlık kurar yeri geldiğinde sözünü söyler olması gerektiği gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız dediğin hanim hanimcik olmali.. Erkeksi kozlar itici geliyor bana. Herkes kendi doğasinin gerektirdiği gibi yaşasin.

1|0
    0|0
    • Gorunusten bahsetmiyorum. Fikir olarak erkeklerin duaundugu gibi düşünüyorum sadece

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

516
  • erkeksi kız diye bir şey olmaz kız kızdir , erkek erkektir kimse doğasını inkar edip değiştirmeye karşı cinse benzemeye çalışmasın değişik yaratıklar çıkıyor sonra meydana

1|0
    0|0
  • Tuttuğunu koparan, vurunca masayı hoplatan dominant tipler çok hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • Erkeksi kizlar her zaman benim favorim olmustur daha bir çekici geliyorlar bana kufur edecek gider yapacak yagmasada gurleyecek...

1|0
    0|0
  • En yakın köprüden kendilerini aşağı atmak suretiyle hayatlarına son versinler.

0|0
    0|0
  • erkeksi kızlardan haz almıyorum.. ama kızımsı erkek olarak benden de haz alındığına inanmıyorum..

0|0
    0|0
  • yaw erkek erkek olsun kızda kız olsun arasına deresine gerek yok

0|0
    0|0
  • İtici özenti kötü

1|0
    0|0
  • Kadın, kadınlığının bilincinde olmalı bence.

1|0
    0|0
  • erkek fatmalarla işim olmaz

0|0
    0|0
  • Erkeksi kiz nasi oluyomus

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • Kezban diyorlar bizim orada onlara.

0|0
    0|0
  • İkisinin de ayrı güzellikleri var :D

0|0
    0|0
  • hoş degiller

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin.

0|0
    0|0
    • Neden? Niye bela okudun simdi?

• O zaman durum değişir. Bu dediğin düşünce şeklidir. Olabilir yani. Genelde muhafazakar kesim kadınlarında oluyor bu düşünce şekli. Tabi seni bilemem şimdi. Normal yani. Rahatsız oluyorsan kadınlar gibi düşünmeye çalış.

• Bela okumustun? Hayatta onyargili olmamaya calis. Yoksa hep pisman olursun. Yanlis anlama Şu an olan konusmadan bahsetmiyorum. Benim hayatim icinde senin hayatin icinde gecerli bu. Onyargilari biraktigimiz zaman daha iyi iletisim kurabiliriz.

• askere gitsinler

0|0
    0|0
  • Çekiciler bana göre

0|0
    0|0
  • Hiiiiç hazetmem.

0|0
    0|0
  • hoşuma gıdıyor açıkçası fena oldum bak ahah :D

0|0
    0|0
  • Hos degil. Kiz dedigin kibar nazik olur.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...