Seviyormu sevmiyormu?

Bir erkek sevdiğini nasıl belli eder
Hangi davranışları sergiler

0|2
416

En İyi Kız Görüşü

• Kızarıyorsa, sürekli konu açıyorsa, konuşmaya çalışıyor ama konuşamıyorsa, bahaneyle mesaj atıyorsa, sürekli yanına geliyorsa, gözlerini kaçırıyor veya hiç kaçırmadan göz kontağı kuruyorsa, tavsiye verip sürekli ilgileniyorsa, centilmenlik yapıp size yol veriyorsa. Bunları yapıyorsa bana inan %100 seviyordur.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• önemser ilgilenir bak üşütürsün yapma etme gibi cümleler kullanır gözlerine çok bakamaz başka erkekle konuşursan sinirli bakar gözü sendedir...

1|1
    0|0
    • Gözü hep bende ilgisi de var ama emin olamıyorum

• Yani senin oldugun ortamlarda olmaya calisir sana bakarken gulumser. Eger muhabbetiniz varsa mesela kalabalik bir ortamda bile olsaniz ilgisi sanadir seni dinler konusuken sana bakar ve tabi iyi aile kizi imaji cizmeye calisir :)

• hoşlandığım kızla sohbet ederken ses tonu yumuşuyor naifleşiyor böyle bakışı deişiyor gibi gözlerime odklanıyor güldüğümüz zaman gözlerini kaçırıyor flan birbirimizi kırmamaya çalışıyoruz fikirlerimize katılıyoruz ilgili davranıyoruz iyi anlaşıyoruz birbirimizden bir isteğimiz olursa yapıyoruz sohbet dışındada bakışlarını yakalıyorum dikkat ediyorum başka erkeklere karşı böyle değil

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

315
  • sürekli sana bakıyosa yanında takılmaya çalışıyosa bide kıskandığını belli ediyosa o iş sana kalmıştır ;)

1|1
    0|0
  • Davranışları ile gözler çok önemli gözler kalbin aynasıdır hissedersin aslında çok basit seni görünce gözleri parlıyosa hoşlantı vardır

1|1
    0|0
  • Ne diyeceğimi bilemedim..

https://i.hizliresim.com/A7OM9Q.gif

1|0
    0|0
  • Bakışlarıyla belli eder. Ama sosyal bakış değil kur yaparak..

1|0
    0|0
  • Ben sahsen begensem ona iltifat eder onunla olmaya calisirim cayvb seyler ismarlarim yani onu birakmam

1|0
    0|0
  • Çok ilgi gösterir sana karşı hep aptallaşır Dünyanın en salak insanına bile dönüşebilir ve hiç bir zaman kızamaz

0|0
    0|0
  • Ben kiza deli gibi asik oldugumu hergun soyluyorum oda yuzde. yuz olarak biliyo. boyle bisey galiba :(

0|0
    0|0
  • seven erkek sevdiğini ya da ilgi duyduğunu gelip söyler

1|0
    0|0
  • Eline bir tane papatya al ve hani o ortadaki sarı bölümün çevresindeki beyaz taçlar var ya ( Herkes yaprak diyor ama yaprak çiçeğin alt tarafındaki yeşil olan uzantılardır ) neyse taçları say. Eğer taçlar 7-9-11-13 gibi tek rakamlarsa.. herhangi birinden sevmiyor diye başlayıp teker teker kopar. Sağa doğru daire çizecek şekilde de koparabilirsin sola doğru da. Yön önemli değil. Eğer son kalan yaprağı da sevmiyor diye koparırsan ( ki bu gayet doğal ) kesin sevmiyordur. Dene bak çıkacak. Sonra da bana teşekkür edersin.
    #cansikintisi

0|0
    0|0
  • Olması gerekenden ilgili olur önemser vesaire.

2|1
    0|0
    • Ne gibi ilgi fazlalığı?

• Nasıl anlatsam kıyamam edemem muhabbetleri havada uçuşur. Duygusal olur sen mutsuzsan o da mutsuz olur seni neşelendirmek için şakalar yapar güldürmeye falan calışır sana vakit ayırır herkesten fazla. Bir derdin varsa derdini çözmek için çabalar elinden bir şey gelmiyorsa manevi olarak yanında olur. Sevmiyorsa zaten umursamaz sevmeyen erkek seni hayatına katmayan erkektir. Seven erkek geleceğe dair planlar kurarken o planlara seni de dahil eder seninle hayaller kurar. Gerçi son dediklerim ileri evrede olur da daha yeni tanisiyorsunuz heralde. Ama şunu da eklemeyi unutmamak gerek belirtiler hemen hemen aynı olsada herkes sevgisini farklı yaşar farklı belli etmeye çalışabilir. Mutluluklar.

• Ya tüm işaretler hoşlanıyor olarak gösteriyor 7 aydır tanışıyoruz gelio birsey de demiyor arkadaş olarak görecek diye korkuyorum

• ilgisinden alakasından

1|0
    0|0
  • utanır böyle söyleyeceğini karıştırır :D

0|0
    0|0
  • erkekler öküz gibidir herşey ortadadır zaten

0|0
    0|0
  • Bakısları ya da konusması

0|0
    0|0