Kızlar, sanal tanışmalara sıcak veya soğuk bakanlar kimler ve de tanışıpta ciddi düşünen oldu mu ya da olurmu?

Kızlar, sanal tanışmalara sıcak veya soğuk bakanlar kimler ve de tanışıpta ciddi düşünen oldu mu ya da olurmu?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi bir arkadaşım oldu sanaldan tanişarak.

0|0
    0|0
    • sadece sanaldanmı devam ettiniz peki

• Niye bu kadar soruyorsun cevap verdim ne önemi var ki.

• ne bilim sordum o an öyle işte sohbet olur diye bilemedim böyle tepki vereceğini

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sanal arkadaşlık birbirine bir çok şeyi anlatma paylaşma çok güzel bişey. Ama eğer bu iş sevgili meselesine dönüşcekse burdan çıkalım deyip gerçekte buluşma saçma. Önce arkadaş okur buluşur daha sonra sevgili olursun benim görüşüm bu

0|0
    0|0
    • senle tanışabilirmiyiz?

• vazgectin galiba resim bana ait boy 1.84 tanışmak istersen tekrardan yazarsın

• @ebucat96 tanışabilirz diyip sonra bişey yazmamanı izah edebilirmisin acaba bana :)

• Olmaz mı

0|0
    0|0
  • sanal tanışmalarda daha mesafeli olunmalı diye düşünüyorum çünkü 5 6 sene boyunca hep snal arkadaşlıklarım sevgililerim oluyodu. işte ozaman facebook yeni çıkmıştı ama facebooktan örnek veriyim insanların paylaştıklarıyla yazdıklarıyla karakterleri hayatı hiç uymuyor.. dolandırıcılık kaçırma vs olaylarıda arttı sanal tanışma konusunda. ortak arkadaşlar olmalı en azından en güveniliri bu 3-5 görüşmeden sonra anlarsın az çok karakterini ztn

0|0
    0|0
    • şimdiki sevgilinde mi sanaldan tanıştın?

• yok derken sevgilinmi yok

• nasıl tecrübeler yaaşadın mesela

Benzer Benceler

Yükleniyor...