Balik burcu erkegi?

Balik burcu erkegini nasil etkilerim? nasil kizlardan hoslanir karakteri nasildir? balik burcu erkeklerine soruyorum bildiginiz herseyi yazarmisiniz😊
Güncellemeler:
Bende yengeç burcuyum uyumlumu?

0|1
59

En İyi Erkek Görüşü

• Balık burcu duygusaldır, ve sevdiği kişiyi asla bırakmaz sonuna kadar sever, değer verir, Balık burcuna nasıl kızlarda hoşlanırsın diye sorarsan eğer bunun cevabını veremez çünkü kalbini dinler, bana göre çirkin olan kız balık burcuna göre dünyanın en güzel kızı olabilir, öncelikle etkilemen için kalbini feth etmen gerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Balık burcu çapkındır canım elinde zor tutarsın abimden biliyorum :D ama bir bağlandı mı da kopamaz. Merhametlidir ama gamsızdır kolay kolay takmaz kafasına bişey

1|0
    0|0
    • Tamda öyle bir tipe benziyor 😄 yani hic konusmadik sadece sürekli bakisiyoruz

• Ya biraz hoslaniyom sanki ama yani aslinda beni sinir etti yani bir oyle bir boyle davrandi neyse zamana birakcam cokta onemli degil😄ama benden hoslandigina emindim o yuzden

• o zaman kendine bağla kimseye bakmasın aman dikkat :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

48
  • Her kes aynimi dusunur bilmem ama genelde romantik, karşisindekini anlamaya çalişan ve hafifde guzel olmasi yeterli bence... ;)

0|0
    0|0
  • Ya bence hiç etkileme çok kıslançlar çok tripcanlar çok sulu gözler

1|0
    0|0
  • seni beğenmesi lazım senin merak ettiklerin sonrası. önce seni beğensin sonrası kolay

0|0
    0|0
  • Balık burcu erkeğinin bir kadından hoşlanması için o kişinin yaklaşımları olumlu olmalıdır. Ayrıca kendisine ne kadar bağlı olabileceğini değerlendirir ve ona göre hislerini serbest bırakır. Duygularına cevap verecek, uyumu yakalayacağı, kendisine sahiplenecek, ilgisini kesmeyecek kadınlardan hoşlanırlar. Bağlılık göstermeyeceğine inandığı kadınlara yakınlaşmaz ve uzak durmaya çalışırlar. Sadakat, Balık burcu erkeği için oldukça önemlidir. Balık erkeği, yakınlığı ve sevgisi ile kendisini sarıp, sarmalayacak kadınlardan fazlasıyla hoşlanır.
    😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • ben aslan burcuyum birazda aslan burcu erkeğini etkilemeye çalışın ya :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • uyumlusunuz evet. ikisi de duygusal çünkü

1|0
    0|0
  • Bilgim yok maalesef

0|0
    0|0
  • ben balığım da bişey bilmiyom :D