Ona bitiyorum ama sanırım haber bile yok. Ne yapmalıyım?

Taksimde 1 yıldır sürekli gittiğim bir canlı müzik mekanı var ve orda çalıp söyleyen çocuğa resmen zaafım var aslında hareketlerimden anlamasını bekliyorum sürekli onu paylaşıyorum instagramda falan tek başıma gidiyorum her hafta nerdeyse her arkadaşımı oraya götüyorum ondan gözümü bile ayırmıyorum onu dinlerken. Oda arada gülümsüyor bana şakalaşıyoruz hoşgeldin, görüşürüz falan diyor bazen şarkıların bazı kısımlarını gözlerime bakarak söylüyor. Artık dayanamıyorum onunla vakit geçirmek gerekirse bir şeyler yaşamak istiyorum. Ne yapmalıyım sizce nasıl yaklaşmalıyım.
-Bu arada biraz ağır bir adam 32 yaşında bende 21
  • Açıl, kurtul.
    A seç
  • Boşver zaten olcağı yok gibi.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle tiplerin en az 3-5 sevgilisi vardır. Kuyruğun sonu nerede ise vakit geçirmeden gir sıraya.

0|0
    0|0
    • Ben hiç görmedim ama birilerine yavşaklığını pas verdiğini falan

En İyi Kız Görüşü

• Bosver bence yeniliklere acil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Ya davulcuya ya zurnacıya biz boşuna okuyalım
    Al bir düdük çık taksime 😂😂

0|1
    0|0
  • yaş farkını sorun yaparım diyen kızlara ibret olsun :D

0|0
    0|0
    • bir de neden ilk adım erkeklerden beklenir abi ben bunu bir türlü anlamıyom. hoşuna gidiyosa açıl kurtul bunun neresini gurur yapıyor kızlar çözemiyorum.

• @angeliciouss mıdır nedir bir tane vardı bu sitede genç erkek hastası. her yorumunda bunu dile getirip duruyodu o laflarını görmekten gına gelmişti. kendi gibi düşünmeyen her kıza tepki gösteriyodu yaşlı adamlarda ne bulunuyonuz falan diyip duruyodu papağan gibi :D dur beni engellemişti, engelini açayım da yazar belki ibret olsun ona :D :D

• çekinme be neyinden çekiniyon. sana gülücük falan atıyosa ve hayatında biri yoksa her türlü kabul eder.

Benzer Benceler

Yükleniyor...