Yaş farkı önemli mi?

17 yaşındayken 25 yaşındaki biriyle konusuyrdm. Ailem öğrendi zaten tanıdıktır oda korktu geri çekildi. neyse bu nişanlandı ama fotoğrafları gören arkadaşlarım bile çok isteksizce filan diyor ve benim kızdan daha güzel olduğumu söylüyorlar bencdde öyle ama bu çocuk beni görünce hala sanki konusuyrmus gibi bakıyor arkadaşları kardeşleride öyle sizce neden? hala biseymi hissediyor

0|1
25

En İyi Kız Görüşü

• yas farki derken sen 17 o 25 miydi cok yas farki yok aslinda. madem seni seviyor niye geri cekildiki.

1|0
    0|0
    • Ailemden çekindi çünkü babamla babası çok yakın arkadaş

• tuhaf bunda cekinicek ne var. iyi birsey aslinda aileler tanidik olmasi. seni sevseydi kokmazdi sevgisinin arkasinda dururdu. simdi seni sevmesi ne degistirecek nisanlanmis. bos ver. allah kalbine göre birini nasip etsin.

• Saol amin seninde :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır nişanlı adam sen yoluna bak. Yuva yıkanın yuvası olmaz

1|0
    0|0
    • Tabiki de öyle bir işim olmaz sonuçta kız suçsuz

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • 17 yaşındaki biri için 8 yaş fazla. Ama 25 yaşındaki biri için ondan 8 yaş büyük olması çok sorun değil bence.
    Bu uyumla alakalı.

1|0
    0|0
  • Ne farkeder korkup kacmis yuzune dahi bakmaman gerek

1|0
    0|0
    • Hakkını öylede yapmaya çalışıyorum ama onun hayatinda çok ciddi bir ilişkisi olmasına rağmen bakması keza arkadaşlarının beni izlemesi tuhaf değil mi Ayrıca benim ilk ilişkin olacaktı dört ay gorustuk sadece

• Sende bakarsin normal seyler bunlar hele arkadaslarinin seni izlemesinin senin kurdugun gibi biseyle alakasi yok

• Hoslaniyo. Bu kadar basit

1|0
    0|0
  • töre izin vermez

0|0
    0|0
  • senin gibi citir bir kizi zor bulur :)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...