Yardıma ihtiyaç?

Evet.. 18 yaşında bir cinsel birliktelik yaşadım aşık olmadığım biriyle ve bu duyuldu ailem duymasada o çocuk bana evlenme teklifi etti maddi durum olarak iyi ve beni çok seviyor ama aklım karışık çünkü okulum var ve o kişiye aşık değilim sizce ne yapmalıyım. Ailemin izni olmadan onunla evlenmelimiyim yaptigimiz günahı bir nebzede olsa temizlemelimiyim

0|1
1033

En İyi Erkek Görüşü

• kagıt uzerındekı ımza gunahı temızleseydı ben hergun senet ımzalar soz verırdım tanrıya sen sakamı yapıyorsun yemıssın bır nane aılen ogrense ne olacak keseceklermı senı ana baba ben bır hata yaptım dıyeceksın sonucuna katlanacaksın ya da aılene ben okumucam benı seven bırı var durumuda ıyı evlenecem dıyeceksın arada kı kucuk yalanı farketmısssındır umarım aılenden gızlı evlenırsen basınız daha buyuk belaya gırer sakın aptallık etme neymıs evlensek gunahımız hafıflermıymıs oldu kartan tek cekım yapalım barı uc bes senelık gunahlarımızı odeyelım...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek evlilik erken boşanma getiriyor bu zamanda daha 18 yaşındasın ve sevmediğin birisiyle evlenip hayatını bozma. Ne çok önem veriyorsunuz cinsel birlikteliklere diktirirsin olur biter zarını duyanların çenesini kapatmak senin güzel davranışlarınla senin elinde ayrıca sen düzgün olursan kimse duyduğu hiçbir şeye inanmaz.

0|0
    0|0
    • Hiç durust değilsin. Diktirmek ne yahu? Niye Kandırıyorsun ilerdeki sevgilini veya evleneceğin kisiyi?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

932
  • Bir bayan bir erkekle birlikte olduysa, sevmiyorsanız veya hoşunuza gitmiyorsa evlenmek zorunda değilsiniz.
    Teknoliji günümüzde çok ilerledi. Teknoloji ilerledikçe insanların kafa yapısıda değişti.
    Bence katşımdaki insan dürüst olsun kızlık önemli değil, önemli olan iki tatafın güzel bir şekilde anlaşması 😅😅

0|0
    0|0
  • Günah bir kere işlendi temizleyemezsiniz tövbe etmediğiniz sürece lakin yaşınız daha ufak ve evlenmek için çok gençsiniz ileride pişman olabilirsiniz hamile kalmadığınızı düşünerek sadece birlikte olmuşsunuz hemen evlenmenizi gerektiricek bir durum yok bence ortada.. sevgiler

0|0
    0|0
  • Yahu ne günahı bırak jsmfkskf evlenincd hayatı kendine zehir edeceksin hayır eğer diyosan ben 4 çocuğum ve para vericek diye eline baktığım eşimld mutlu olurum o zaman sana elveda kardeş... Ayrıca şu seksi kafanızda büyütmeyin artık yaptıysan nolmuş yani ayrıca sonunda böyle düşünüceksen neden yaptın

0|0
    0|0
  • Olmuş bitmiş bişey günümüzde çok bunlardan var. Yaptığı normal birşey hala senle yiyiştikten istiyor. Salla daha iyisini bulunca seni kapıya koyar. Bu tipleri biliyorum

0|0
    0|0
  • Daha 18 yasinda aileni geride bırakırsan evlenseniz bile ( ki düşük bir ihtimal) o çocuğun kölesi olarak devam edersin hayatına

0|1
    0|0
  • Günah tevbe ile temizlenir. Evlenmeniz daha uygun. Boyle bir fırsat varken evlenin erkek tarafı sizi ortada da bırakabilirdi

0|0
    0|0
  • sevmediğin biri ile neden beraber oluyorsun. beraberliğiniz nasıl duyuluyor. bunu ya sen ya o reklam yapmıştır. evlenseniz bile bu evliliğin sonu iyi görünmüyor.

0|0
    0|0
  • Yaptığın günah evlenince temizlenecek mi?
    Evliliği oyun mu zannediyorsunuz?

0|1
    0|0
  • Evlenerek günahı temizleyebileceğini mi sanıyorsun. Oldu olacak kiliseye gidip günah da çıkar silinsin hepsi.

0|1
    0|0
  • Ask yok, sevgi yok onune gelene veriyosunuz sonra pismanim!
    Buyuklerimiz ne demis, s`kilmis gоtun davasi olmaz!

0|1
    0|0
  • Sevmiyorsun evlenme. Evlenince yaptığın günah bir nebze temizlenemez. Ancak tövbe temizler Allaha yalvar ve sevdiğin kişiyle evlen.

0|1
    0|0
  • Aile izni ile evlen ilerde belki seversin zina kısmı olmamış olsaydı boşver derdim ama birliktelik varsa...

0|0
    0|0
  • ailen senden vazgeçmedikçe sende onlardan vazgeçme sebep ne olursa olsun.. ve gelecekte ne yapmak istiyorsan şimdi ona göre adım at.. herşey evlilik değil

0|0
    0|0
  • okuluna engel deıl evlıykende okuyabılırsın bu pıslıgı temızle buda sana hayat dersı olsun

0|0
    0|0
  • Hatani surdurmenin anlami yok.
    Sevmiyorsan asik degilsen baska sulara yelken ac.

1|0
    0|0
  • Cocuk seni yatakta iyi buldugu icin evlenme teklifi etmis. O erkekle biraz zaman gecir belki faydasi olur.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden bir günah işlemişsin zaten evlenince için mi rahat edecek temizlemek nedir ya :) ailenize yazık hiçbirsey değil.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan evlenme de yani madem sevmiyorsun niye cinsel iliskiye girdin ki?

0|0
    0|0
  • Evlenmek gerek yoksa ileride başını taşlara vurursun

0|0
    0|0
  • ne acelen vardı kızım? merak etme kimse aşık oldugu kişiyle evlenmiyor zaten.

0|0
    0|0
  • Tövbe et ondan uzak dur eğitime devam et önce ayaklarının üzerinde dur

0|0
    0|0
  • O günah evlenmeyle temizlenmez tövbe ile temizlenir.

0|0
    0|0
  • Birini sevmiyosa. Birlikte olun ileride asik olabilirsin

0|0
    0|0
  • aşık değilsen evlenme, sonunda ya boşanırsın ya da aldatırsın...

0|0
    0|0
  • Günaha girdin bir kere okulun bitince de hemen evlen

0|0
    0|0
  • Sen manyak misin ailenin izn al ve ya efitim ya da evlenip otur evinde

0|0
    0|0
  • Giden gemi geri gelmez be kızım yazık ya

0|0
    0|0
  • Gunah ne demek haram kardesim allah islah etsin

0|1
    0|0
  • O kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Adam kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • bilemedimki şimdi evlensen iyi olur

0|0
    0|0
  • Bence olun insanlık kurtulsun.

0|0
    0|0
  • Ailene evleneceginizi söyleyin saklamayin

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • evlen ayrıl

0|0
    0|0
  • yzk sana

0|0
    0|0
  • Temizlenmezki

0|0
    0|0
  • sevmiorsan neden ilişkiye girdin? çok mu azmıştın o an?

0|0
    0|0
  • Sitedeki kızlar genelde benle yatıp ayrıldı çok pişmanım gibi sorular paylaşıyo. Seninki farklı olmuş biraz çocuk senin peşinden koşuyo

0|0
    0|0
  • evlen baride ananın babanın yüzünü yere düşürme. haberleri olmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...