Son zamanlarda bu Suriyeliler ileilgili bir konu duydum. Zorda kalan suriyeliler kendilerine eş arıyorlarmış doğru mu?

Son zamanlarda bu Suriyeliler ile ilgili bir konu duydum. Zorda kalan suriyeliler kendilerine eş arıyorlarmış doğru mu? Bu illaki suriyeli olacak diye bir sart yok turk olursa daha iyi olur tabi. Varsa bir tane de ben alabilirim ne de olsa zor zamanda yardimci olmak insanlık vazifesidir hem de bir yuva kurmuş olurum var mı bu konu hakkında bir bilgisi olan hem bir yuva kurmaya yardimci olursunuz hem de zorda kalan birine yardım etmiş olursunuz? Bu konuda ciddiyim samimi cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Tahsili olmayan kadından anca ev hanımı olur ki ne hayır gelir bilmiyorum kanka sen bence zamana bırak çok evlenmek istiyorsan moğolistan ya da türkmenistana git orada erkek arayışı çoktur.

0|0
    0|0
    • O dediğin ülkelerde erkek arayışı çokmus hatta erkeğe ev bile. aliyorlar mis öyle. bir muhabbet duymuştum yeter ki evlensin diyorlar erkekler 😃

• Eyw dostum saol

• Anlıyorum dostum sorun yok yardımcı olabildiysem sevinirim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Bir kürt veya arapla evleneceğime hiç evlenmem.

1|0
    0|0
    • Büyük konuşma bence

• Konuşurum. Bu konu hakkında konuşurum. Hayatım bu ırklardan nefret etmekle geçti.

• Soyulmayı göze alıyorsan evlen

0|1
    0|0
    • Türk insanına değer verdim de ne oldu biri 6 senemi diğeri 2 buçuk senemi caldi 😀

• Bende sizin gibi Tipsiz pis Türkmen lerle evlenmem zaten Japonlar gibi hepiniz birbirinize benziyosnz 😃😃😃

• Tiplerimiz Türkiyeli insanlara daha çok benziyor

• Kölelik hala var mı bu devirde

0|1
    0|0
    • Kölelik derken

• 1 rus 1 suriyeli bir İngiliz alicam her birinden bir dil öğrenirm tamamdır rusça ingilizce arapça tamam işte 😃

• Tabi sende haklısın

• Bu ülkeye hadım şart

0|1
    0|0
  • Ne yapacaksın o kokarları

0|0
    0|0
    • Kişiden kişiye göre değişir temizi pisi bunuhepimiz biliyoruz

• Vay babow, zora düşmüş insanlardan faydalanan faydalana. bir ensar vakfı zihniyeti daha

0|0
    0|0
  • Cinsel anlamdamiymis bu yardim?

0|0
    0|0
    • Cinsel anlam ne alaka. Savaştan kaçıp gelmisler kimisi çalışıyo durumu iyi kimisi durumu kötü mesela yuva kurmak istiyo yani kimsesi yok onu demek istedim

Yükleniyor...