ERKEKLER CEVAPLAYINNN?

İlk görüşmede bir bayan da neye dikkat edersiniz ve hangi renk ruju önerirsiniz?

0|0
037

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tipine bakarım kadın mı diye birde konuşmasına bakarım Beyim var mı diye.
    bu ikisi varsa diğerlerine

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

036
  • İlk bakışmalar, davranışlar, konuşma stili çok önemli. Haa bir de koku çok önemli.. Buluşmadan önce bileğinize parfüm sıkın, sonra tokalaşınca kokunuz ona geçsin, böylece buluşmadan sonra bile kokunuz onda kalıp etkilenecektir. :)

0|0
    0|0
  • Ben ağır makyaj yapan kızları itici buluyorum doğal olmalı bence.. Ruju giyimi vs. kendine yakıştırmalı başkasının düşünceleriyle tarzını yaratmamalı...
    Bence en büyük çekiciliği zeki ve hoş sohbet biri olmasıdır..

0|0
    0|0
  • sade olması benim için bir artıdır. ihtişamlı olmasını istemem. sade duru bir şekilde gelsin. muhabbet ederken saçma sapan gülmesin. tabi muhabbet etsin... ama boktan boktan konular konuşmasın. kültürlü olsun. gerisi hallolur

0|0
    0|0
  • bence doğal daha iyi illa sürcem diyosanda bordo güzel

0|0
    0|0
  • Rujdan iğreniriz. Kesinlikle süsün aldatıcı olduğunu düşünür ve birkaç kat daha çirkinleştiririz gözümüzde. Bu yüzden yüzün aldatıcılığını bilerek başka yerlere yönelir gözlerimiz ve bu asıl niyetin sapmasına yol açar.

0|0
    0|0
  • genelde ruja degilde giyiniş tarzına ve yürümesine dikkat ederim çünkü bir kadının konuşması giyinişi ve yürüyüşü herşeyi anlatır . yüzündeki boya sadece süstür...

0|0
    0|0
  • Giyinişine özellikle ama ruj meselesine gelirsek ten rengine uygun bir ruj tercihi olmalı kesinlikle ve fazla boya küpü olmamalı

0|0
    0|0
  • ruj önermem ama yüzüne ve ellerine bakarım özellikle yüz dudak

0|0
    0|0
    • Elleri neden peki

• narin elleri hoşuma gidiyor ojeli ulursa direk soğurum kızlar oje kullanarak erkeklerin dikkatını cekiceklerini sanıyolar halbuki sizden oje sayesinde nefret ediyoruz mantıksız ama öyle

• O biraz senin tipine bağlı. Esmersen kırmızı ruj güzel durabilir. Sarisinsan (bi de renkli gozluysen) daha açık renkler tercih et.

0|0
    0|0
  • Cilt tonlarında rujlar daha güzel duruyor. Bakışlara ve gülüşe dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Koyu kirmizi... Kasintimi degil mi ve sohbetine bakarim... İstedi kadar guzel olsun sohbet yoksa o is yas 😉😉

0|0
    0|0
    • Goruntu var icraat yok. Guzel ama ici bos nabiyim ben onu sanki yapay meyve gibi ya da sus pasta gibi. Sohbet olucak sohbet eglenceli olucak sikmicak

• ellerine, bakışlarına, konuşmasına, ffikirlerine, anlattıklarına

0|0
    0|0
  • gözleri benim üzerimde mi yoksa etrafta fıngır fıngır dönüyor mu. dikkat ettiğim ilk şey bu.

0|0
    0|0
  • Ya hiç tecrübe etmedim ne desek olmaz şimdi :) ama olduğundan farklı görünmeye çalışma yani

0|0
    0|0
  • sade halini beğenen bir kişiyi bul daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • doğallığa dikkat ederim o ruj silinir ama insanın doğal hali ebediyyen onunla kalır

0|0
    0|0
  • Konuşma
    Giyim
    Sac, makyaj
    Hal hareket ve minik
    Gülüşü

0|0
    0|0
  • Mumkunse makyajsiz olmasini yeglerim

1|0
    0|0
  • Saçlarına dikkat ederim...
    Mat ruj

0|0
    0|0
  • toz pembe ruju öneririm, doğal ve parlak olsun

0|0
    0|0
    • Parlak severim 😀

• ama sen çok beyaz tenlisin, dudağını kalınlaştırmadan mat kırmızı da sürebilirsin. Sarışınlara parlak pembe oluyor

• Konuşmasına dikkat ederim. Rujuna değil

0|0
    0|0
  • Terbiyesine sanırım. Görüşmedim ama..

0|0
    0|0
  • Doğallığa ve davranışına

0|0
    0|0
  • Memesine

0|0
    0|0
  • Sadece beyine. Gerisi kulpsuz tutacak.

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • O belirler nereye dikkat etmem gerektiğini.

0|0
    0|0
  • Kırmızı ruj ve oje sürmeyin de, naparsanız yapın.

0|0
    0|0
  • Sana kırmızı yakisir agir basli ol

0|0
    0|0
  • Makyajdan hoslanmam

0|0
    0|0
    • E makyajsızlara da bakmıyorsunuz.. Azıcık bakımlı olmalı

• Evet bende yüzüme o tarz seyler sürmekten kaçınırım gereksizce iğrenç görüntü sivilce zaten var yüzünle aynı renk olsa ne olur ki yanii

• Oyle iste en fazla bir goz kalemi falan elineer falan da cok geliyo bana

• Vişne Kırmızısı

0|0
    0|0
  • Göze ve söze dikkat ederim.
    Ruj istemem

0|0
    0|0
  • Saçlar önemli.

0|0
    0|0
  • asfalt rengi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...