Mesafeli mi durmalıyım?

Güzel bir kızım , kapalıyım Allaha şükür.7 ay önce biten bir ilişkim vardı çok seviyordum deli gibi sevmeme rağmen sevgimi hiç gosteremiyordum hep soğuktum, onu kaybederim diye dusundum ama yinede kaybettim. Şu an bana yaklasmaya çalisan , konusmaya çalisan bir kaç erkek var. Ama ben hep soğuk davrandigim için geri adım atiyorlar. Bende artik bir iliskim olsun istiyorum, bu huyum yuzunden evlenemem diye korkuyorum

0|0
518

En İyi Kız Görüşü

• hem kapalısı, hem bir ilişki yaşadın, hem Şu an sana yaklaşmaya calısan birkaç erkek var öylemi? bu ne 21. yy müslümanlığı mı? kendinle çelişiyorsun bence kafanı örteceğine müslümanlığı sindir önce. hemde böyle bir sitedesin?

1|0
    0|0
    • Senin benim müslümanlığımı yargılaman ne kadar doğru? Herkes cokmu iyi, çokmu müslüman. Burda dikkat çekmeye çalistigim sey bu değil, ben ne kadar anlatmaya çalissamda senin anladigin kadar. Ben kapaliyim diye hata yapamazmiyim yani bu ne 21. yy cahiliye devrindesin heralde.

En İyi Erkek Görüşü

• Mesafeli duran birinden kaçmak hata bence bu devirde zor

0|0
    0|0
    • Daha kolaylari var diye uğraşmak istemiyorlar heralde

• Bazen kolaylar bile aşık edebiliyor kendine onu napcaz? Adaletmi bu

• Bazenleri geç, her daim yaşayacak ve artacak olan bir aşk kolay yolla olmaz. 3 günde evlenen bir haftada ayrılır

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

417
  • Soğuk davranma ama ne yaprsan yap secmsini bil, hayatta nekadar doğru eleeme yapqrsan okadar dsha rahat hayat. yşarsın

0|0
    0|0
  • Evlenemem diye korkma. Arayış içinde de olma bırak böyle yaşa bir şey olacaksa olur dikkatli hareket et derim

0|0
    0|0
  • Güzel ve kapalı olduğunu neden belirttiğini merak ettim güzellik göreceli bir kavramdir ve neden kapali olduğunun yazdın anlamadım

0|0
    0|0
  • Şu an konustuklarinla evlenmeyecegine gore canin nasil istiyorsa oyle yap

0|0
    0|0
  • Kendini biraz nadas'a bırak zamanla düzeliceğine eminim.. sevgiler

0|0
    0|0
  • Evlenirsin birşey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • soguk olmanın sebebı ne?

0|0
    0|0
    • Erkeklere karşı hep oyleyim bir sebebi yok. Erkeklerle arkadas olmam kesinlikle

• evlenınce eşine karsıda bole soguk olma. adam küser sogu r senden

• oldugun gibi davranmaya devam et

0|0
    0|0
  • Benlen evlen.

0|0
    0|0
  • Delik boncuk yerde kalmaz.

0|0
    0|0
  • Çok gevşeme en. Güzelini yapıyorsun 😉

0|0
    0|0
  • Bnce açılmalısın :)

0|0
    0|0
  • o zaman görücü evlen

0|0
    0|0
  • İllaakki böyle seni sevende çıkar

0|0
    0|0
  • Önrmli

0|0
    0|0
  • Kapalliysan ne isin var burda

0|0
    0|0
  • kadere bırak

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bu senin yapın ne yapabilirsin, aynısından bende de var bende hep soğuk ve geride dururum ölsem bile.
    Yapılabilecek bir şey yok bence yapı sonuçta.

0|0
    0|0
  • Açığım, Allah'a şükür. İlişkim yok diye uzulmedigim veya ondan ayrılıp diğerine atlamadıgm için

0|0
    0|0
    • Ben birine mi atladım ne mana anlamadım

• Birkaç? Gayet hoşmuş.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...