Hiç tanımadığımız ama dış görünüş olarak çok hoşlandığımız tesettürlü bir hanıma evlilik amaçlı nasıl yaklaşmalıyız?

Gizli Üye
Beyler bayanlar, soru herkese. Böyle bir durum yaşayıp başarılı olan beyler yorum yapsın lütfen :) hanımlar siz ne düşünüyorsunuz kapalı bir hanıma hiç tanımıyorsak ve metroda, yolda, bir yerde otururken, hatta minibüste gördüğümüz ve çok hoşlandigimiz ciddi ciddi hiç böyle sevgili olaylarına girmeden tanışıp anlaşıp kafalar uyusur gönüller birbirine ısınır ise evlilik yapmayı düşünen bir erkek bu şekilde potansiyele sahip bir kıza nasıl yaklaşmali? Ne demeli ilk önce? Bu yaklaşım yanlış olur mu? 26 yaşındayım ciddi ciddi evlenmek istiyorum öğretmenim insallah atanacagim en geç Şubata ve dini bakımdan da inançlı edepli giyinen açık dahi olsa edepli giyinen bir kişi arıyorum. Çevremde potansiyel kizlar var ama ben kendimi bildim bileli çok cekingenim yüz yüze açılma konularında ve beceriksizim galiba hiç beceremedim yani. Ya da bir iticilik var bilmiyorum ama şunu net söyleyebilirim bana yakışıklı olduğumu çok iyi oldufumu söyleyen kizlar bile bir bakıyorum tipsiz zibidi tiplerle çıkıyor sonra? Bende mi bir sıkıntı var acaba? Tip falan iyi derler normal kız arkadaşlarim. Fizik olarak falan yıllardır düzenli spor yapan birisiyim fiziğim falan masallahim var. :D Herşey iyi güzel ama evlenecek hanım yok çok belki de ama bana yok yardım edin de ben de Allahın emrine uyuyum. Ne yapmalıyım :)
Güncellemeler:
+1 yıl
Yok mu başka yorum yapacak kimse?
Hiç tanımadığımız ama dış görünüş olarak çok hoşlandığımız tesettürlü bir hanıma evlilik amaçlı nasıl yaklaşmalıyız?
2
1
Görüşünü yaz