Hiç tanımadığımız ama dış görünüş olarak çok hoşlandığımız tesettürlü bir hanıma evlilik amaçlı nasıl yaklaşmalıyız?

Beyler bayanlar, soru herkese. Böyle bir durum yaşayıp başarılı olan beyler yorum yapsın lütfen :) hanımlar siz ne düşünüyorsunuz kapalı bir hanıma hiç tanımıyorsak ve metroda, yolda, bir yerde otururken, hatta minibüste gördüğümüz ve çok hoşlandigimiz ciddi ciddi hiç böyle sevgili olaylarına girmeden tanışıp anlaşıp kafalar uyusur gönüller birbirine ısınır ise evlilik yapmayı düşünen bir erkek bu şekilde potansiyele sahip bir kıza nasıl yaklaşmali? Ne demeli ilk önce? Bu yaklaşım yanlış olur mu? 26 yaşındayım ciddi ciddi evlenmek istiyorum öğretmenim insallah atanacagim en geç Şubata ve dini bakımdan da inançlı edepli giyinen açık dahi olsa edepli giyinen bir kişi arıyorum. Çevremde potansiyel kizlar var ama ben kendimi bildim bileli çok cekingenim yüz yüze açılma konularında ve beceriksizim galiba hiç beceremedim yani. Ya da bir iticilik var bilmiyorum ama şunu net söyleyebilirim bana yakışıklı olduğumu çok iyi oldufumu söyleyen kizlar bile bir bakıyorum tipsiz zibidi tiplerle çıkıyor sonra? Bende mi bir sıkıntı var acaba? Tip falan iyi derler normal kız arkadaşlarim. Fizik olarak falan yıllardır düzenli spor yapan birisiyim fiziğim falan masallahim var. :D Herşey iyi güzel ama evlenecek hanım yok çok belki de ama bana yok yardım edin de ben de Allahın emrine uyuyum. Ne yapmalıyım :)
Güncellemeler:
Yok mu başka yorum yapacak kimse?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• hocam valla ben tam öyle biriyim ama biri bana ciddi bir sekilde gelse bile tersliyorum, haber yollasa elçiye bile kızıyorum, biri baksa ne var der gibi ters ters bakıyorum :D Allah affetsin kırıyorum yani. benim gibi biriyse her türlü olmaz. ama normalde arkadaslarıma ciddi niyetle gelenleri onlar değerlendiriyor, giyinin düzgünce gidin hanımefendi sizinle Allah rızası için evlilik görüsmesi yapmak istiyorum diyin gerisi hayırlıysa gelir insaAllah

0|1
    0|0
    • Çok garip değil mi :) Hem böyle bir niyetle evlilik düşünen birisin hem de böyle birisi gelse ben terslerim ama arkadaşlarima değerlendirin derim değerlendirirler diyorsun :) bence sen benden çok daha iyilerini hakediyorsun o yüzden yolunda durmayım diyen kizlar gibi oldu :)

• Sizi Atatürku şeyhleri dervisleri asan din düşmanı ateist alkolik ayyaş bir kişi olarak anlatıp zehirlediler sizleri değil mi? Şu an bu nefesi bir Türk olarak alıp veriyorsan bir bayrak altında özgürce yaşıyorsan 5 vakit namazını istersen evinde istersen camide kilabiliyor insan yerine konulup oy kullanabiliyor milletvekili olabiliyorsan istediğin zaman Kur'an okuyup istediğin zaman dini sohbetler düzenleyebilirsiniz bunun için önce Allah'a şükredip sonra Atatürke dua edip şefaat istemelisin. Sizin o beyninizi yikadiklari Atatürk hakkında bildiğiniz doğru sayısı bir elin 5 parmağını geçmez. Sizin için ben müslümanim deyip ülkeyi birbirine kırdıran, yolsuzluk hırsızlık yapan haram yiyen halkı fakirlestirip kendi 7 sülalesini zengin eden 15 yılda ülkeyi perişan eden her yönden dinin edebin ahlakın içini boşaltan sözde dini eğitim veren yerlerde sapıklar yetiştirip erkek çocuklarina tecavüz eden adamlar namaz kılmayan alkol kullanan ve sadece kendi ahiretine zararı olan ama.. Yazıyorum ok

• Ama halkını yücelten ona bir özgür gelecek veren ve İslam bayrağını yere düşürmeyen Atatürkten daha müslüman değil mi bunlar? Hangisi gerçek müslümanlik hangisi gösteriş? Birisi sadece kendi ahiretini yaktı belki de ama milyonların duasını alıyor sevgisini kazandı peki ya diğerleri ne yapıyor hem münafık hem de halkı perişan ediyor türkü kürde kürdü Türk'e kirdiriyor. Kapanması gereken sadece saclardi ama maalesef biçim halkımızın beynini de kapattılar. Böyle üniversite mezunlarıyla dolu cahil bir nesil yetiştiriyorlar. Neyse Allah sana da gerçekleri görmeyi nasip etsin iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

• bir aracı gönder.

en iyisi o şekil olur.

0|0
    0|0
    • Abi vallahi aracı gönderecek kadar evi mahallesi nerdesin bilmiyorum ki. Ben biraz bu konularda gururlu bir insanım ve yanlış şeyler anlaşılmasından çekinirim bir kızı hiç takip edip de bu nerde oturuyor evini öğreniyim gibi şeyler yapmadım yani bilsem nerde oturduğunu belki ablamı falan gönderirdim :)

• Sağolasın tavsiye için :) pek ablamla dışarda yürüyerek dolaşan birisi değilim pek uygun görünmüyor ama denk gelirse bir gün böyle bir şey tavsiyeni aklımda tutuyorum teşekkür ederim :)

• gezme dolaşma gibi düşünme bunu zaten, göreve çıkıyosunuz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • O konuşurken araya gir sende yorum yap

0|0
    0|0
    • Kim konuşurken? Hiç tanışmıyoruz diyorum :) metroda yolda minibüste dışarda gördüğüm ama hiç tanımadığım bir kıza yaklaşmak için soruyorum. Zaten az bişey muhabbet olsa tanışiyor olsak acilirim sonrasında.

Benzer Benceler

Yükleniyor...