Birinin sizin kaderiniz gibi hissettiğiniz oluyor mu?

Biri var sevmekten vazgeçemiyosunuz isteseniz de korkuyosunuz ya kaybedersem diye ama böyle düşünmenize rağmen elinizden bişi gelmiyo. Diyosun ulan tam birbirimize göreyiz bu insan benim kaderim. Sanki olan her şey onun sizin kaderiniz olduğunu gösteriyor gibi tuhaf bir durum. peşinden koşacak cesareteniz de yüzünüz de yok olduğunuz yerde size gelmesini bekliyosunuz. Ah bir sevse ne güzel olur ah bir nasıl sevdiğimi bilse asla bırakmaz dediğiniz oluyor mu sizin de?

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

• Oluyor ama sana bir şey soyliyeim bence bir kere şansını dene ona acil bu hisselerini belli et isterse o da mutlu olursunuz ama eğer istemezse kesinleşmiş hayal kırıldığına uğramada aSLA peşinden koşma asla zorlama zorla olmuyor ben denedim ama yapamadığın içinde pişman olucaksin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayaller kuruyorum onunla hem de çok saf ama gerçekleşmesi için bir caba sarfetmiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

127
  • 18-28 yas arası ılla olur 🙈 Boyle seyler sonra oyle olmadığını deneyımlerle anlarsın

0|0
    0|0
  • Söyledim ciktik ama olmadi arkadaş kalalim dedi bende yol verdim..

0|0
    0|0
  • Bir gün her şey bitiyor. O yüzden kader falan bahane

0|0
    0|0
  • sonra ayrılıyo diyosunki kaderin böylesine yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Oluyo da sonra biraz tanıyınca soğuyorum :D Ama saçma bir acı kalıyo yine de o ayrı.

0|0
    0|0
  • @minik_şirine sana hergün diyorum :D :D

1|0
    0|0
  • sanmam olmadı.

0|0
    0|0
  • Olmuyor, anı yaşıyorum sadece..

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet ama o benim kaderim olamaz, imkansiz

0|0
    0|0
  • hissettim sordum değilmiş asşlfasd :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Imkansiz olmaz

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • olmuyo

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • oluyor aha da şimdi bile hissediyorum :D

0|0
    0|0
  • Oluyordu ama hepsi hayal inan ki olmasını istediğin için öyle düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Peki ya adını dahi bilmediğin birisini düşün tamamen yabancısın tanımıyorsun bir mekanda gördün ilk kez, hiç dedin mi aklında dahi yokken benim evleneceğim kişi bu diye?

0|0
    0|0
Yükleniyor...