Bir şey hissetmediğiniz birisiyle sırf size değer verdiği için birlikte olur musunuz?

Birisi var. O kdr beğenmiyorsun ya da bir şey hissetmiyorsun yine de şans verir misin? Bazen olur ya iyi anlaşırsın ama o duygu yoktur :/
lütfen dürüst cvp verin 😉😉

0|1
922

En İyi Kız Görüşü

• Hayır birlikte olmam. Eğer onu sevme ihtimalim varsa belki, ama beni heyecanlandırmiyorsa ve bakışları yüreğime islemiyorsa her şeyden önce bunu ona yapamam ztn. Kimse sevilmediği bir ilişki içerisinde olmayı hak etmiyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

822
  • Birlikte olursun, zamanında öyle bir ilişkim olmuştu. Ama hiç gerek yok olmamalı bence. Sonradan iki tarafta zor durumda kalıyor. Çünkü, eğer duygusal olarak hiçbir şey hissetmiyorsan elbet yarın bir gün onu hissedeceğin kişi ile karşılaşıyorsun ve al başına belayı. Kısır döngü sonra

1|0
    0|0
  • Ben kalbini kirmadan aciklamasini yaparim o duygularini bana belirtmeye devam ederse hala terslemem kalp kirmak istemem ama ne kadar deger verirse versin sen o aska dusmedikten sonra onay verirsen mutsuz olursun o sana dunyalarida sunsa ask yoksa o iliskiyi yurutmen zor olur hemde cok zor

1|0
    0|0
  • Bir şey hissetmiyorsan tavsiye etmem ilk görüşte etkilenmedin demekki.. diyelim ki beraber olmaya başladiniz birgün o ilişki elbet biyerden patlak verir.. karşındaki kişiyi istemesende üzersin.. en iyisi hiç başlamadan bitmesi..

1|0
    0|0
  • şans vereceksin, bir şey hissetmeyeceksin, sonra o sana bağlanacak sonra gel çık işin içinden... başkalarının duygularına hislerine göre ilişki yaşanmaz karşılıklı olmalı ki başlanmalı iki tarafında üzülmemesi kırılmaması için...

1|0
    0|0
  • Neden böyle bişey yapim eğer iyi anlaşıyosam ama gerçekten hiç bişey hissetmiyosam onun zamanını çalmak istemem ona engel olmak istemem çünkü hep aynı olur hiç bir zaman değişmez arkadaşım olarak görürüm eğer arkadaş olarak konuştuktan sonra o yine aynı şeyleri söylerse onu kendimden uzaklaştırmak için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Aşk acısı çeken biri teselliyi kendine değer verrn kişide arar.

1|0
    0|0
  • Hayır olmam , kimi kandırıyorsun ki o zaman kendını ise ilerde bu yaptığın için bı bedel odersın o degıl sen acı cekersın mesela ,

0|0
    0|0
  • Ben yapamadım ya çok değer veriyordu ama bir his olmayınca bu o kişiye de haksızlık gibi olur

1|0
    0|0
  • Olabilirim beni mutlu eder en azından hem belki zamanla bana kendini sevdirir diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • insan Kitana'yı bile sever, sevdimi Kitana'nın ağzı bile pek umrunda olmaz

0|0
    0|0
  • Hatır için b*k yenmez der atalar.
    İtiş kakış zorla yürümez.
    Vazgeç bu maceradan.

0|0
    0|0
  • Olmam cunkı daha cok baglanır bende sevemessem ezıyet ceker o yuDen onun hakkına gormeden kopartırım bagı

0|0
    0|0
  • Vermem çünkü bu sans değil sans kişinin ters bir hareketi olur bunu bir daha yapmamak için şart koşuluyla verilen birşey senin dediğin şey UMUT

0|0
    0|0
  • Eğer beni seviyorsa yani sevmişse o insan şansı hakediyor bence.

0|0
    0|0
  • Bu karşı tarafın duygularıyla olur baştan sallıcaksın. onun acısı çabuk geçer ama seviyorum dersen bide yalansa işte o öldürür.

0|0
    0|0
  • senin yaptığın sahtekarlık karşı tarafa umut vermek yaptını sen onaylamıyorsun bile yazık o adama

0|0
    0|0
  • şu anda o kadar iyi durumda bile değilim sen düşün :D

0|0
    0|0
  • Size zarar vermiyorsa tanimaya calisin hemen bir anda asik olamazsiniz

0|0
    0|0
  • olmam. Olmamalısın karşındakine büyük haksızlık.

1|0
    0|0
  • hissetmiyosam sonu olmazki baştan umut vermem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • olmam

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Hayat çekilmez beeee

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
  • verdiği değerin , karşılığını vermek gibimi?

0|0
    0|0
  • Olunabiliyor

0|0
    0|0
  • Öküzmü bu adam

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...