Yaş sorun olur mu?

Güzel sanatlar öğrencisiyim. Yan bina hemen Mimarlık fakültesi. Ben 20 yaşındayım, orada 22 yaşındaki bir kızdan hoşlanıyorum. Kız mimarlık öğrencisi.
Sizce 22 yaşındaki bir kızın (hele ki mimar) 20 yaşındaki bir erkeğe bakma olasılığı nedir? :D Yalan mı söylesem 21 diye.

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• kendini hiç bir zaman küçük düşürmene gerek yok git açıl bir şansını dene ama yalan söyleme yaşını yüksek göstermeye kalkma ileride bir ciddi bir konular olur inşallah olursa diyecek laf söz bulamazsın ozaman kolay gelsin kardeş.. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer arada bir duygu olursa yaşın ne önemi kalır? kimse yaşı takmaz ama yine de en başta tanışırken yaşı söylememek en hayırlısı zaman içerisinde söylenir :) bir tanıdığım kocasından 4 yaş büyüktü gayet iyi anlaşıyorlar..

0|0
    0|0
    • Ama benim küçük olduğumu anlar gibi geliyor. Kendisinin 5. senesi, bizim bölümden ders alıyor. Benim ilk senem. :D

• Sorun olmaz sen ilk önce arkadaşça yaklaş. senin onunla aynı olduğunu görsün direk hoşlanıyorum diye atlama. Sonra zaten bir birinize uygunsanız olur. Belki yaşı ve girdiği ortamlardan dolayı sen onu sevmeyeceksin. İlk önce arkadaşça yaklaş.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Arkadaşım sen yetenek sınavıyla girmişsin. Yeteneğin var. Ben de gsf öğrencisiyim. O senin peşinde koşsun.

0|0
    0|0
    • İyi de o da mimar sonuçta. :D

• Yok ben küçük görmüyorum zaten. Çok iyi bir bölüm bence. Ama mimarlarda bir hava oluyor ya ne bileyim. Biraz kibirli oluyorlar falan.

• Kız mı kibirli? Kusura bakma da ben mimarlık okuyan birinden hoşlansam şunu sorarım? Sen gel benim gibi yağlı boya portre yap öyle havanı takın. Benim bir arkadaşım merkezi yerleştirmeyle yani yetenek sınavsız iç mimarlık okudu. Yeteneği yoktu. yoo çok şükür havalı değil. Ama havalı olana al fırçayı geç tuvalin başına bakalım ne yapacaksın derim.

• Bence yürü

0|0
    0|0
  • Yok be 2 yaştan bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz dostum yalan da konuşma dürüst ol

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0