Adlan burcu erkegi ile tanistim ben akrebim?

Arkadaslar aslan burcu erkegiyle flört dönenmimiz oldu ben onu 5 senedir tanirim arada bir konusurduk nasilsin diye ben nisanladim sonra nisanlinla yeni ayrildim yine yazismaya basladik kendisi uzakta kaliyor bir kac günlügüne kafa dinlemek icin adim attigimiz icin yanina gittim bir arkadasla güzel gecti günlerimiz yanimizda kaldi güldük eglendik ben tabi kiskanclik yaptim bir gece onun calistigi mekana gittik arada bir yanimiza gelip sicara iciyordu sonra 3 gün arkadasim sevgilisiyle konusmak icin disari cikti buda yanimda telefonla oynuyor sonra kalkti öne gecti bende niye konusmadi benimle diye surat astim geldi sordu ne oldu diye bende böyle böyle dedim cok sinirlendi dediki bana bu zamana kadar kimse trip atmadi ben ufak seyler icin kimseyle tartisamam babamin tribini cekmiyom falan fisman dedi sen cok kiskancsin falan fisman ama en son gün bitti mitti dedi sonra yazdiki sana son sans verecem kendine ceki düzen ver dedi hep yanimda kalmasini falan istedim her gecede geldi kaldi sonra tartistik bana dediki senden sogdum soguttun beni sonra mesaj atti bir kez daha deniyelim diye ama yine soguk davrandi dpn son gecenizdi geldi bizimle kaldi sonra biz geri döndpk bana yazdiki nasil gecti insan haber eder neyse sorun yok diye sonra bur bucuk sat sonra ben yazdim kusura bakma diye aciklama yaptim tatildede onu cok sikmistim cok kiskandim onun icin aciklama yaptim özür dilerim dedim demin oda simdi okumus geri yazmadi sizce durum ne ben ordaykene ilgisi falan vardi hatta en son gün gidecem gidecem dedi gut dedim son dakkaya kadar yanimizda kaldi kavgalarimiza ragmen her gece geldi ama birsey olmadi son iki gün simdide yaziyorum geri fönmüyor ne yapim anlamadim
Güncellemeler:
Yaw millet burcu da gecin bir kenara birakinda olsyi yorumlayin

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• aslan burcu çok yüksektedir ego olarak kıskançlık sevmez güven ister sevişmeyi sever nereden mi biliyorum aslanım:D sakın ona çok yakın samimi olma hemen sıkılır esrarengiz havaları sever hayat bir tiyatro gibi yaşarlar

1|0
    0|0
    • Haklisin cok kiskanclik yaptim umarim herseyi yoluna sokabilirimdün geri döndüm bugün biraz yazistik siguktu biraz tekrardan özür diledim tabiki klnuyu kapatmak falan istedim herneyse kac saaattir yazdimiyoruz napim nasil geri döndürebilirim 🙊🙈🙉

• Dün yazdi napiyorsun diye bugün yazmadi gecen bana bu tavirlardan dolayi senden sogdum dedi oda sikbogaz ettigim icin hep yanimda kalsin istedim 4 günlügüne türkiyeye yanina gittim arkadasimla sonra 1,2 gün iyidik 3,4 gün patlak verdi suratimi asiyordum gülüyordumda tabiki o da kavga ettigimizde bile son güne kadar yanimizda kaldi en son gün gideceginde bile ben gidiom 5 dk ya dediginde ok dedim 2 saat daha oturdu buzimle sana son bir sans verecem kendine ceki düzen ver diye mesaj atti ama soguk davraniyor nasil ne yazacagimi bilmiyorum otelde bizle kaldigi dönem cok kükremisti en son gün de tatli sidik yarisi yapiorduk

• :D sen soğuk ol yazma o yazana kadar :) hem o kimki sana şans vermee lütfunda bulunsun sen ona şans tanı:)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • Sen akrep kadınısın sağlam dur ezdirme. Kendinden de ödün verme ;)

0|0
    0|0
  • Ya sıkılmadan nasıl bu kadad yazı yazıyosunuz?

1|0
    0|0
  • 13. Burç bulunmuş 😳. Adlan.

0|0
    0|0
  • Siz birbirbinizi yersiniz😃

0|0
    0|0
  • vay haline

0|0
    0|0
  • adlan iyidir :)