Bir eş adayıyla görüsürken başka bir adayla görüsmek uygun mu?

Bir polisle iki haftadr gorusuyorum. kendisi uzak bir sehirde. telefonda konusuyoruz resim falan gonderiyoruz. en kisa zamanda gelecek. olacak diye bir garantisi yok. ama konusmamiz guzel gidiyor. meslegiyle ilgili kesinlikle sikinim yok. bugun baska bir es adayi daha cikti. sizce gorusmeli miyim. icim elvermiyor ama polisle de belki olmayacak.

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer şu an da görüştüğün kişiyle kesin olamayacak diye kanaat getirdiysen ona söyle ve ondan sonra ikinci adayla görüş ama aynı anda görüşme gibi bir yanlış yapma. Yazık günah.

1|1
    0|0
    • Hayir kesin olmicak diyemem konusma mesajlasma resim gonderme konusunda iyiyiz. sadece gorusmek kaldi

• O zaman bu netleşinceye kadar diğeriyle görüşme.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • uygun bir kızı bin kişi ister biri alır. tabi görüşme adabından bahsetmiyorum bile lisanı münasiple konuşup tanımakta ve tercih yapmakta hiç bir beyis yok size en uygun olanı bulup diğerleriyle vedalaşın kimseyi kırmadan üzmeden

0|0
    0|0
  • Diger taraf kesinlesmeden vazgecmeden baska birinin gormeye gelmesi de dogru degil diye biliyorum. Bence kabul etmeyin, erteleyin, diger durum netlestikten sonra bakarsiniz.

0|0
    0|0
  • Evlenecem diye deli olanlar erimiş peynire dönüyor benden söylemesi.. bir kişi ile görüş adam gibi görüş..

0|0
    0|0
  • İyi düşün poliste kesin bişey yok diye başka biriyle görüşse ne hissederdin

0|0
    0|0
  • tercih senin eger garantisi yoksa olabilir ama iyi bişey degil

0|0
    0|0
  • Uygun değil.

0|0
    0|0
  • Uygun degil

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Eş adaı derkene siber alem falan üyesisin heralde.

0|0
    0|0
  • Görüşme tabiki

0|0
    0|0
  • Bence sıkıntı yok sonuçta sevgilin bile değil

0|0
    0|0
    • Evet bazi insanlar boyle soyluyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...