Birinden çok fena hoslanıorum aynı sınıftayız eskisinden dahada samimiyiz fakat sevgilisi var ne yapmalıyım?

SınıftaN biirinden çok feci hoşlanıorum çok saf gözüko ama aslında öyle değil galiba sevgiliside var geçen bana biraz bahsetti ama banada çok masum bakıo gibi benim hoslandığımıda hafif bilio onn yanındaykn hiç ayrılmamak ondan gözlerimi hiç ayırmamak istiorum ama bu da bni rahatsız edio kndmdn tiksiniom 2 aylık sevgilisi var üstelik bu sene 3.çıktığı falan bşyler şöleyin ln ne yapım ankete katılın
  • sevgilisini s. et daha duygusal devam et 2 aya kız elinde mutlu falan olun işte (dayk yeme riskm var arkadslr)
    A seç
  • ya böyle devam et biraz daha arkadsca yaklas sevgilisinden ayrılıcaktır (uzun sürebilir)
    B seç
  • kızla knka ol baksana ondan sana yar olmaz eğlenmene bak kızda güzel hani
    C seç
  • valla bnce arkadaslığıda bırak sen ztn kendini geri alamazsın o da sana göre değil tehlikeli biri olabilir..
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaslar 2. yi şeçenler sunuda bilsin kızın çok erkk arkdası var bu sene 3. çıktığı falan benim ise hayatm byunca 3,4 ilişkim anca oldu lütfen arkdslr kfm karısık yeni yorum ve grsler bekliorum...
XXCZC

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Sevgilisini kendine aşık et !!

0|0
    0|0
    • kızı bosver sevgilisine yaz falan demediğin için mutluyum..

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...