Erkek sevgilisi olsa da hoşlanır mı başkasından?

Okuldan biri benle ilgileniyodu hani hoşlandığını düsünüyodum. Beni dısarda biseyler icmeye falan davet etmisti. Hep ilgiliydi. Yüz vermedim açıkcası. Arkadaş ortamında falan bahsim gecsin istemedim.
Çocuk açıldı açılacak derken sevgili yapmış. Şoktayım.Üstelik bana bu adımları yapıp benim dikkatimi cekmeye calısırken varmış bu kız.
Okulda hala dikkatini çeker miyim sizce?
Yani benden yüz bulamadı kendini ona adadı diyebilir miyiz?
Aklının bende kalma ihtimali var mıdır?
Bana karşı boş olmadığını düşünüyorum.

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• senin hissediklerin muhtemelen dogrudur. ben seni kiskandirmak icin yaptigini düsnürüm anca cünkü insan ayni zamanda iki insandan hoslanmaz

1|0
    0|0
    • Ne amacla yaptığını anlamiyorum ben diyorum her an acilacak pat sevgili cikiyo

• erkeklerin cogu ürkek... sen yüz vermedinya ona, belki senin onu reddedebileceginden korktugu icindir.. ama pismanligi da zamanla kendisiyle getirecek

En İyi Erkek Görüşü

• klasik olcak ama erkek sevgilisi olsada başkasından hoşlanabilir ama adam olan yapmaz

1|0
    0|0
    • Hayır yani ne engel var ben onu reddetmedim ki gelip açılmadı niye baskasina gidersin anlamiyom

• bir ayda nasil vicik vicik olmuslar bide ya

• midesiz insan çok bu devirde

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • bu kızlar hep böyledir ulen 10 yıl yanlızım sokağımdan geçmezlerdi, biriyle çıkmaya başladım, hepsi şimdi yanımdan ayrılmıyor ama son pişmanlık neye yarar olmadı yar

0|0
    0|0
    • Bak benimki pismanlik değil zaten biz nette tanistik ve ben nette tersledigim halde gelup yüz yüze konustu benle şimardı hep takılıyodu ve bunlari yaoarken sevgiliymis o kizla ona sinirleniyom

• boş ver bir süre sonra sinirin geçince iyiki terslemişim diyeceksin, ya bide aynı anda ikinizi idare etse nasıl hissederdin

• Aynen ona daha kötü olurdum

• bir dene bakalım belki sende gönlü vardır hala belkide ikinizide seviyodur üç kişilik yaşarsınız hayatı

0|0
    0|0
  • Onla bişey başladıysa artık seni takmaz. ağzınla kuş tutsan olmaz. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Zaten bunu yapti ya daha olmaz

• illaki bir kızı beğenebilir ama kişiliği düzgünse o sadece beğenmekle kalır sana sadakati bozulmaz.

1|0
    0|0
  • Maymun iştahlı ise hoslanir

1|0
    0|0
  • Hoşlanan var, kişide biter bu

1|0
    0|0
  • Kamıştan su gelen her erkek hoşlanır :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler