Hiç el tutmamış öpüşmemiş kaldı mı?

Herkes bakıyorum sitede yemediği halt yok. bir ben mi bu kadar değişiğim. bu durumdan hiç rahatsız değilim Allah için nefsi baskılıyorum. Ama ortam hep bozulmuş yazık
Güncellemeler:
Güncell
Gncl

0|0
1212

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1112
  • İşte sıkıntı burada başlıyor zaten dizilerle olsun sosyal medyada olsun gördüğümüz şeyler yüzünden. Senin gibi insanlara artık "Değişik" gözüyle bakılıyor. Eskidenmiş be güzel kardeşim o evlendikten sonra işleri. Sen en doğrusunu yapıyorsun ama Helal olsun.

0|1
    0|0
    • 26 yasındayım bunu dediğimde erkekler inanmıyo cevremdekiler mübarek kız peşinde parazit gibi. Gel gör ki onlarda zerre amac dünya zevki yok bende var

• Aynen her yasla anlaşıyorum meslek gereği cocugundan yaslısına

• Ne güzel işte ya

• Cinsel taşam veya cinsel sağlık bölümlerinde dolaşırsan öyle şeyler normal. Sende başka konulara git bu kadar edepliysen onları cevapla :)

0|1
    0|0
    • Ne işim var öyle edepsizlerde

• On abişey denmez ysptığı işten bidr pişman olup ırıknkırın edenler var allah belalarını versin,:D ve konu kapansın D

• 😂😂😂😂

• Yazik valla sen kimle evlenicen insallah senin gibi birde bayan vardir kardes ne diyeyim

0|2
    0|0
    • Kardeş sıkıntı değil ben evlilik olsun diye evlenmem. Bizde de nefis var uzak duruyorum ortam gereği yılışık kız olsada dısarıya sert duruyorum kızlar yanaşamıyo

• Iste ben tutamadim kendimi ortam diye diye bu pisligin icine battim bogazima kadar simdi cikamiyorum keske bende seytana uymasaydim

• Bırak tövbe et nefis doymak bilmez bana hergün yakınlarım iş arkadaslarımı ayarla diyo tek zihniyet adamlarda dürtü

• Insanlar bozuldu artık haklisin.
    Sen gibilerin sayısı az nadir insanlariz

0|1
    0|0
  • Ben de hiç el tutmadım çünkü çok zor beğeniyorum, beğendiklerim de beni beğenmiyo

0|0
    0|0
  • Been evlenmedende ah öper ya da tutar yani

0|1
    0|0
    • Senin tercihin her birey sorumluluk sahibi. Öptüğün senin oluyorsa sacma geliyo

• Kalmıştır

0|1
    0|0
    • İlla ki olacak düşünen vardır ben gibi kız erkek

• Kalmamıştır

0|1
    0|0
    • Seni kaybettik o zaman 😊

• İllaki ergenlik hatalarımız oluyor tabi

• Ergenlik bir biz yasayamadık 6 . Sınıfta girdim ama bir asabilik vardı diğer işler olmadı 😊

• Ben kaldim

0|1
    0|0
  • Koru kendini sen.

0|1
    0|0
    • ☺ bulamıyorum kimseye spor aktivite iş güç vs işlerle ugrasıyom

• Yapmadık elhamdülillah.

1|1
    0|0
  • ben hiç öpüşmedim bence var

0|1
    0|0
  • İlla ki

0|1
    0|0
  • Kaldı tabi umudunu kaybetme kanki

0|1
    0|0
  • Bir tek old yapmadigim kaldi ))

0|1
    0|0
  • Ben öyleyim aslında beceremediğimden dolayı bir kızla yakınlaşamadım ama hayırlısı ya

0|1
    0|0
  • Ben varım

0|0
    0|0
  • ben kaldım

0|1
    0|0
  • Annen sana köyden filan kız bulacak. Ya da kapalı, çok dindar bir ailenin imam hatip mezunu kızını. Başka türlü senin için rahat olmaz. Benden önce kiminle gezdi tozdu diye için içini yer.

0|1
    0|0
    • O eskidendi köyler daha beter ve dindarlık özde değil günümüzde. Ben kız gösterseler tün internet vs bilgilerini tararım. Bilgisayar konusunda güvenmem. Görüyoruz burda kızlar cahilce resim atıyor yaptıkları cok yanlış

• Birde okumamış kız almam en azından geliştirmiş kız olmalı cahil yeterince iş gereği görüyom

• Benn

0|1
    0|0
  • he yaw hee.. iyilik timsalisin zaten,, kesin çok güzel niyetlerle üye olmuşsundur kızlarsoruyor sitesine..

0|1
    0|0
    • Ben gırgır şamata amaclı takılıyorum bu sitede herkes sen gibi düşünmez. Unutma önyargılı olma. İyilik timsali niyetim olsa gizli sormam

• allah der gerisi bırakırım diyorsun kısaca.. sen şimdi mast. falanda yapmıyosundur kesin.. neyse kal sağlıcakla hacı bey amca.. akşama asılırkende beni anımsar gülersin artık..

• Gardaş ben sana yalan atmam nefsim cok baskılar ise yaparım. Günaha sürüleyeceğine mast yap. Zina etme

• 31 yaşındayım hala bir hatuna el değmedim.

0|1
    0|0
    • Helal olsun. Dini yönden iyisin sanırım yoksa bu devirde durulmaz

• iyi olmaya çalışıyorum. nefsimi baskılamaya çalışıyorum elimden geldiğnice.

• Evlenmek gerek doğru kişi bulunurda

• Kalmadı bence.

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...