Açılamadığın bir kızı unutmak?

3 ay koskoca 3 ay boyunca sürekli her Allahın günü gözgöze gelmek sabahları giderken aynı ulaşım aracı kullanmak zorunda kalmak... Duygularım o kadar yoğunki sadece onu uzaktan görmem yetiyor ilk defa böyle bir duygu hissettim onuda elime yüzüme bulaştırdım kız benden adım gelmeyince çağırdı ama o kadar yoğunki duygularım gidemedim... Hergün karşılaşmak zorunda kalıyorum son bir kaçgündür yüzüne dahi bakamıyorum bakmıyorum... Sadece unutmak istiyorum ama bulunduğum ortam gereği ve kullandığım ulaşım aracı gereği görmek zorunda kalıyorum beni her arkadaşına anlattı ben artık sıkılıyorum unutmak istiyorum sadece ama unutsam bile öyle bir anda karşıma çıkıyorki duygularım yeniden ateşleniyor
Güncellemeler:
Not: yaşı trollüne girmiştim lise 3 e gidiyorum

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Niye açılmıyorsun ki kıza?

0|1
    0|0
    • Duygularım o kadar yoğunki o beni çağırdığındada gidemedim bilemiyorum normalde sosyal bir kişiyim arkadaş ortamım iyidir ama onu görünce bile elim ayağım birbirine dolaşıyor

• Üzülmem aslında ama bende anlayamıyorum nasıl bir duygu olduğunu aslıda 2-3 hafta gibi bir süre uzak durmuştum o sıra kız sürekli bana bakıyordu sürekli ama ben bakamıyordum o sıralar unutmuştum ama sürekli karşılaşmak zorunda kaldığım için kısır döngüye girmiş durumda unutyorum düşünmüyorum derken hop karşıma çıkıyor ya aklıma söz geçiriyorum ama gönlüme söz geçiremiyorum...😔

• Bence kıza açıl cesaretini toplayıp.

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman ilaçtır bana göre.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Kov kızı araçtan diyecem olmaz

0|0
    0|0
  • Seviyosan git konuş. Ciddiyim. Pişman olmazsın.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...