Kızlara Nasıl Yaklaşabilirim?

Boyum 1.82 kilom 78 sporcuyum lisanslı masa tenisi oynuyorum. Gitar çalıyorum şarkı söylüyorum. Tip var espiriliyim komiğim. Saygılıyım dürüstüm insanlara karşı sert olmam (yeri geldiğinde ağız burun dalarım o ayrı) Ama kızlara yaklaşamıyorum. Ne yapmam gerek :(

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Al eline gitarı deli cesaretini topla benimle gitar çalmaya gelir misin de belirlediğin güzel bir sokakta çal gitarını hem bir kahve parası çıkar hem de birlikte vakit geçirirsiniz aranızda hiç mi samimiyet yok yoksa arada sırada şakalaşır mısınız?

0|0
    0|0
    • Benimle çıkar mısın desem büyük ihtimalle kabul eder ama önce yakınlaşmak istiyorum samimi değiliz o kadar tanıyoruz birbirimizi ama onunda bende gönlü var benimde onda

• Gittiği bir kurs varsa gidebilirsin hem yakınlaşmak için bir sebep olur, zaten çıkma teklifini kabul edecek seviyede bir ilişkiyse mesajla bir süre konuşabilirsiniz arkadaş olarak başlarsınız birbirinizi tanıma fırsatı bulursunuz inşallah istediğin gibi olur😊

• #Sorankardesim , sende cekingenlik var belliki bende cekingenim ve bu konuda psikiyatriye gittim gecen gun. Bana yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisi olabilcegini soyledi. Ve şunu sordu bende sana soruyorum. Dogdugundan bugune kadar dusun yani cocuklukta ve bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin oldu mu? veya en fazla hoslanti gibi ufak duygularmi yasadin? Sevmek asktan ufak ama yakin bir duygudur, hoslantidanda biraz fazladir buna gore dusun. Ben 'sevdigin' olup olmadigi onemli yani aski veya hoslantiyi sormuyorum. Bu vercegin cevaba gorede cekingenligin ne tur oldugunu tespit etcem ve ona gore cozum yontemini koycam psikiyatrinin anlattiklari kadariyla. O yuzden iyi dusun kardesim. Cevabin yanlis olursa bir faydasi olmaz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • öz güvenini yükseltmeye çalış

0|1
    0|0
    • Diğer kızlarla konuşabiliyorum. Ama hoşlandığım kıza karşı bir utanç var içimde nasıl yenebilirim bunu

• Sen beni dinle asla belli etme acilmada.. Onlar açılsın

0|0
    0|0
  • Yürüyerek yaklaşa bilirsin.. Ama tespih sallama

0|1
    0|0
  • Bırak kızlar sana gelsin

0|0
    0|0
  • Yaklasirsin bence

0|1
    0|0