Sevdigim cocuk beni annesine benzetiyor?

Ben bu cocugu seviyorum. Neyse iste gecenlerde ben telefonu mu iceride unuttum. Giderken telefonun nerde dedi bende aaaa harbiden nereye koymuştum falan diye cevap verdim. Oda annesine benzedigimi soyledi. Ustelik bu bir degil 2 degil kac kere oldu. Adimi her soylediginde kalp atislarim hizlaniyor onu seviyorum.
Güncellemeler:
. Sadece icimi dokkmek ve bir erkegin bir kiza anneme benziyorsun derken ne demek istedigini merak ediyorum

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikeli bir durum. Seni hep annesiyle kıyaslayacak, ve hatalarını yüzüne çarpacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Unutkanlık anlamında benzetmiş olabilir mi? Hemen kapılma

0|0
    0|0
    • Olabilir. Ama insan sevince ne yapsa sanki seni sevdigi icin yapiyormus gibi olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

43
  • Anlam çıkaracak birşey yok belli yaşın üzerindeki insanlarda unutkanlık başlar bu özelliğini benzetmiş bence :D neyse belkide iyi birşey soylemistir

0|0
    0|0
  • bu iyi birşeyde olabilir hiç birleşemeyebilirsiniz de

0|0
    0|0
  • bu kötü bişeymi ya

0|0
    0|0
  • Ne güzel. :)

0|0
    0|0
    • ? Onun beni sevmesini istiyorum

• Seviyo ya zaten :)

• Annesini seviyosa seni de seviyodur erkeklerin geneli annesine benzeyen kadınları sever evlenirler :)

• uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • Tamam siz evlenirsiniz

0|0
    0|0
  • Soru ne burada? aklsdajld

0|0
    0|0
    • Asdhshs. Sadece icimi dokkmek ve bir erkegin bir kiza anneme benziyorsun derken ne demek istedigini merak ediyorum

• Bence bu kötü bir şey değil, seni annesine benzetmiş. Bir erkek için annesi genelde oldukça değerlidir, bilirsin. Ayrıca sen de aşina olduğu bir şeyleri görmesi sana ısındığını da gösterir. Kötü bir şey değil bence bu.

Yükleniyor...