En doğru tanışma cümlesi nedir?

Daha onceden hic konuşmadığımız bir erkekle Nasıl tanisabiliriz? Yani sanki hic planlamamış gibi ne diyerek tanisabiliriz

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Bİr yerin adresini sor oradan sohbet başlat. Ben sormuştum da sohbeti getirememistim belki sen yaparsın 😊😊

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam sana bakıyorsa git sor "Tanışıyor muyuz?" diye. Çok zorlamasına gerek yok bir kadının..

0|0
    0|0
    • Yok tanosmadigimiz zaten acik yaklaşık 7 aydır bakıp duruyorum daha bir hafta önce iyi akşamlar diyebildim tabi bakıyorum derken o bunun farkında degil çünkü onu görünce istemsizce kafamı çeviriyorum ya tabi arkamdan izleyip ayaklarımın heyecandan çarpık çarpık oldugunu görüyorsa anlamıştır

• Nerden bileyim.. İçinden geldiği gibi..

• Ne yaptın peki?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Ayni soruyu kizlar icin sorabilirmiyim en dogru cumle sizce ne olmali kizlar

1|0
    0|0
    • Sadece merhaba yeter bence. Gerisi gelir 😊

• Kesinlikle😊

• @Björk 😊

• yüzdeki sıcak ve güzel bir tebessümle birlikte bir merhaba ile başlar herşey :))

0|0
    0|0
  • seninle önceden tanışıyor muyduk
    hayır
    merhaba ben Hüsamettin

0|0
    0|0
  • Git konuş bu kadar kasmaya gerek yok ki.

0|0
    0|0
    • Ne diyecem gidip,

• Merhaba de gözlerinin içine bak 3 sn boyunca.
      Adım falan diye gir konuya. Biz kızlar gibi konuşmaya böyle mi girilir falan demeyiz korkucak bişey yok :)

• Bak diyelim ki gittim merhaba felan dedim tamam ama etkilenmesi lazım hani normal birisiymiş arkadaşmış gibi görsün istemiyorum ama iste ne demeliyim 🙄

• Selam. Tanışabilir miyiz diyerek

0|0
    0|0
  • nbr ya, yarrrrrraaa bandım olur musun de :)

0|0
    0|0
  • Merhaba

0|0
    0|0
  • Merhaba, iyi aksamlar ya da iyi günler ya da günaydın

0|0
    0|0
    • İyi akşamlar demiştim iyi akşamlar Dedi bende çektim eve geldim birden kaliyorym iste oyle olunca

• Birden kalırsan bir şey olmaz

• Merhaba de

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...