Erkeklere birkaç sorum var. Lütfen cevaplayın. Bnim için çok önemli. Lütfen?

Erkekler size birkaç sorum olcak:
1. Çok iyi futbol oynayan kızlar hakkında ne düşünüyosunuz? (Mesela bn)
2. Esmer mi sarışın mı?
3. bir kızla çıkcaksanız en çok neye dikkat edersiniz? Sıralar mısınız?
4. Bn hoşlandığım kişiyle hep göz göze geliyorum. Sonra gözlerimi kaçırıyorum. Sizce bu yanlış birşey mi?
5. Hoşlandığım kişiyle bir kanka gibi yakın oluyoruz bir nötr oluyoruz. Sizce onunla sürekli iletişim içinde olmak için ilk adımı bn mi atmalıyım? Yoksa onun atmasını mı beklemeliyim.
6. Ayrıca knkim bu cocuk senden hoşlanıyo diyo. Bu konuda ona nasıl davranmalıyım? Hoşlandığımı belli etmeli miyim? Bu konu hakkında knkimle iddiaya bile girdik. Eğer 2 ay içinde bna çıkma teklifi ederse knkim kazancak ve ben ona 100 tl vercem. Aksi takdirde o bna 100 tl vercek.

Lütfen sorularıma cevap verin.

0|1
110

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

19
  • 1. Çok iyi futbol oynayan kızlar hakkında ne düşünüyosunuz? (Mesela bn) cevap; Kişiye olarak deyişir.
    2. Esmer mi sarışın mı? cevap; Kişiye olarak deyişir.
    3. bir kızla çıkcaksanız en çok neye dikkat edersiniz? Sıralar mısınız?
    cevap; Kişiye olarak deyişir.
    4. Bn hoşlandığım kişiyle hep göz göze geliyorum. Sonra gözlerimi kaçırıyorum. Sizce bu yanlış birşey mi?

Yanlış deyil, bunu bilinçli yapmıyorsun zaten, kendiliğinden oluyor,
    tecrübeli erkekler zaten senin ondan hoşlandığını hemen anlar.
    Tecrübeli deyilse ondan hoşlanmadığınıda düşünebilir.

5. Hoşlandığım kişiyle bir kanka gibi yakın oluyoruz bir nötr oluyoruz. Sizce onunla sürekli iletişim içinde olmak için ilk adımı bn mi atmalıyım? Yoksa onun atmasını mı beklemeliyim.
    .
    6. Ayrıca knkim bu cocuk senden hoşlanıyo diyo. Bu konuda ona nasıl davranmalıyım? Hoşlandığımı belli etmeli miyim? Bu konu hakkında knkimle iddiaya bile girdik. Eğer 2 ay içinde bna çıkma teklifi ederse knkim kazancak ve ben ona 100 tl vercem. Aksi takdirde o bna 100 tl vercek.

İlişki durumları biraz karışık bir olay, şimdi mesafeni koru desem, çocuk bu kız benden hoşlanmıyor, umudunu kesebilir, normalde kızlar ilk adımı erkeğin atmasını bekler, ama eyer bu erkek fazla utangaçsa , iş başa düşüyor, bir şekilde iletişim kurmaya bak, ondan sonrada sohbet birbirini devamlatır nasıl olsa.

0|0
    0|0
  • 1- değişik ve ilginç bir kız, top oynuyorsa kolay konuşabilirim, arkadaş canlısı, -- futbol sevmem.
    2- sarışın
    3- Güven, kişiliği, tavırları gibi şeyler
    4- Değil, ama onunla arada göz göze gelirsen senin de hoşlandığını anlar
    5- Eğer çocuk senden hoşlanıyorsa ki 6 da belirmişsin, seninle bu konuyu konuşmaya cekiniyordur, ona ilk adımı atarsan, cesaret alır, veya hoşlandığını belli et ilk adim atmam diyorsan, senin de hoşlandığını anlarsa açılır sana.

0|0
    0|0
  • 1- çekici
    2- hiç farketmez kumral olsun ya da sarışın esmer bazen sarışındanda güzel geliyor o yüzden hiç farketmez cidden
    3- yüreğine. vicdanlı olup olmaması. merhameti. anlayışı. güleç yüzü. fiziksel olarak göğüsleri güzel olsa süper olur. balık etli olsa
    4- değil olabilir hatta bende öyleydim zamanında
    5- karşılıklı olmalı herşey. sen ya da o atsın ilki farketmez.
    6- bu soruda ergenlik hissettiğim için susuyorum

0|0
    0|0
  • 1 soru için bir şey diyemem. herkes farklı düşünür. yani erkeklerle özdeşmiş bir sporla bir bayanın ilgilenmesi bilemedim şimdi :D
    2. hiç bir önemi yok benim için.
    3. yeri geldiğinde eğlenceli olsun yeri geldiğinde hanımefendiliğiyle örnek :)
    4. yanlış değil normal bir şey
    5. beklemeye gerek yok sende adım atabilirsin
    6. hoşlanıyorsan zaten hareketlerinle o sinyali veriyorsundur.

0|0
    0|0
  • 1:) çok bir önemi yok ama sert, erkek gibi kızları sevmem
    2.) güzellik esmer sarışınlık vs değil amagenel olarak esmer kumralda iyi
    3.) karakter, geçmiş (kısmen), arkadaş çevresi, dış görünüş
    4.) yok iyi ya da kötü etki etmez
    5.) ilk adım derken tam anlamadım ama kızlar net adımlar atmamalı pas atmalı
    6.) git çocukla konuş 50 sana 50 bana de sonra ayrılırsınız

0|0
    0|0
    • Futbol oynayan derken erkek gibi kızdan bahsetmedim zaten. Futbol oynayan SPORTİF kızdan bahsettim.

• öyleysen demek istedim :)

• 1. futbol sevmem
    2. kumral ya da sarışın
    3. şirinligine
    4. kaçamak bakışlar atmaya devam edildikçe sorun değil
    5. oluruna bırak
    6. saçma bir iddia

0|0
    0|0
  • futboldan nefret ederim. esmer kız severim. dudak burun göz boyu vegötü guzel olsun toplu olsun yani

0|0
    0|0
  • oo gel oynayak futbol :D

0|0
    0|0
  • 1- futbol oynayan kız hoşume gitmez
    2- esmer sarışın farketmez gerçi genellikle esmer oluyoda...
    3- güzellik konuşma tarzı duruşu boş konuşmayan yerine göre gülen yerine göre konuşan çok bilmişlik yapmayan hal ve hareketleri
    4-hayır yanlış birşey değil utanıyon işte hoşuma gider :/
    5-adımı bir at bakalım ama sevgiden aşktan bahsetme sürekli mesaj at yani nasılsın gibisinden ilgi gösterircesine
    6- 6. sorun çok saçma olmuş

0|0
    0|0
  • Çok çekici geldi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...