Neden böyle yapıyor, fikri olan?

Selam arkadaşlar bir erkek sevdiği kız umursamayınca neden başka kızlara yakın davranır? Umursamıyorum gözleri hep üstümde oluyor ama kızlara çok samimi davranıyor eskiye göre.

0|1
16

En İyi Erkek Görüşü

• bence senın bahsettıgın kısı de bıraz kısılık bozuklugu ve yavsaklık var kusura bakma hanı erkekte su ego hakımdır bak sen benı umursamadın ama umursayan lar var bak gorr dercesıne burnuna sokmaya calısır sureklı gozunun onunde cereyan edecek hamlelere kalkısır klasık erkek egosu sen umursama hatta onu bır park ya da bahceye koyulmus suliet mıs gıbı gormeye devam et neyı anlam ve ıfade ettıgı bır cok kısının umurunda olmayan heykeller varya ıste ondan sen kafana gore takıl... playboyergn gmail com

1|0
    0|0
    • hiçbu açıdan düşünmemiştim açıkçası evet fazlasıyla egoist birisi kendini çok beğeniyo ama çokta seviyorum ne yapayım

• gıt guzel bır ınsanla tanıs sohbet et belkı seversın yıne yenıden asık olursun hoslanırsın ve hosnut kalırsın... bak bana hemen hemen hergun farklı bır bayanla bırlıkteyım yanlıs anlama ısım bu benım ama hıc bırıne asık olamıyorum sevemıyorum yalandan tebessum hıhı larla gecıyorum bırı gıtmısse pesıne dusme umursama otobusu kacırınca beklıyorsun gıden gelmıyor yenısı gelıyor ve bınıyorsun ama ben o otobuse bınıcem dıye mızıklanıyormusun yok ne yapıyorsun bosverıyorsun akpıl senın deyılmı ıstedıgıne bın anlıyormusun :) playboyergn gmail com

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • seni kıskandırıyor. Sadece sen yoksun diyor. olursunda olmasında. Ama seni istiyor. Sen kıskanıp yüz ver diye

1|0
    0|0
  • Kıskandırmak için bncede sana kız mı yok diyen arkadaşları fisnekliyodur.

1|0
    0|0
  • kıskandırmak için

1|0
    0|0
  • Kaçırmışsın elinden kuşu :)

1|0
    0|0
  • Napsın garibim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...