Arkadasim kizin birine benim onu sevdigimi felan soylemis ne yapcm smdi?

Arkdsm kendi sinifndaki kiza benim adima iste o senden hoslaniyor seni seviyor feln demiş kiz bisi dememis ancak tenefuslerde surekli etrafimda ve bana bakiyor goz temasi kuruyor ne yapym? Kiza cocugun saka yaptgini mi soylym ne diyim? Ben basksini seviyorm
Ben lise son o lise 3
Güncellemeler:
Arkadaslar cevp verin ya

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunun bı saka oldugunu soylemelısın senın sevdıgın baska bırısı varmıs o kızda senden hoslanırsa bu ısın sonu cok kotu olur dostum..
    :)

0|0
    0|0
    • Ya bn cocga diycm git soyle oyle bisey yok saka yptm felan bunla ursamam ama kizda guzel harbiden boyu braz kisa 😀

En İyi Kız Görüşü

• Sev sende

0|1
    0|0
    • Baskasindan hoslaniyorm ya. Ama bu kizda 2 gundr etrafmda dolanjyor napcm sasirdim ya

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Başkasından hoslaniyosan asıl hoslandigin kişinin kulağına gidebilir dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Boşver bakma

0|1
    0|0
    • Kizla konussam mi oyle bisey yok diym mi ki?

• Arkadaşına söyle gidip durumu düzeltsin

0|0
    0|0
    • Oyle ypcm zatn. Anlamadigim kiz niye surkli etrfmda

• Ego yapiyo: hmmmmm sen benden hoslaniyosun demek pesimden kossana biraz havam olsun gibisinden 😂

• :) ciddi mi ya var mı siz kizlarda bu tarz egolar :)) vay vay kıza bak ya :)) Bugun de bakiyodu ya rahatsiz olmaya basldm arkdsm onla arasi bizukmus konusmuyor git durumu duzelt dedim ben onla konusmuyorum felan dedi ne yapym bn ya smdi

• Arkadaşın sıkıntılı mı lan

0|0
    0|0
    • Ne bilym ya napm kiz hoslanmismi bndn

• Vala kardes haklsn bn kimseyle oynamiyom pc arkdsm gdp konsms bn halldcm yarn

• söyle kıza şakaydı xd de :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...