Görücü usulu tanıştığımız birini beğenmediğimizde kimseyi üzmeden nasıl çıkıcaz işin içinden?

üstelik kız güzeldi başta umut ettim baya konuştuk ama hayata bakışımız çok farklı ortak noktamız nerdeyse sıfır?

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Çok kolay kibarca red edılecek , aıleler araya gırmemişsse ise. Daha kolay , hatta bı bahane bıle uretılebılır ;) oldukca versıyonlarla deneyım kazandım.
    Bazen bu alrabalar uymayacak tipkerı kişiliktekılerı nasıl bulup buluşturuyorlar bırde guzel övuyorlar gıcık oluyorum resmen 😁👍🏻

0|0
    0|0
    • akrabalar evlensinde ne olursa olsun diye düşünüyor. benimde başıma geldi

En İyi Erkek Görüşü

• biz size sonra haber veririz denecek sonra aile büyükleri olumsuz olduğunu dile getirecek bu kadar doğal ve normal bir durumdur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

61
  • sana uygun olmadığını kafa yapılarınızın uyuşmadığını ilerde sorunlar oluşabileceğini ve birbirinizi üzmeden ayrılmak gerektiğini sölersenz sıkıntı olmaz bence ama karsı tarafında yapısı anlayısı da önemli. size aşıksa siz istediğiniz kadar kırmamak için uğraşın yine de kırılıcaktır.

0|0
    0|0
    • aşk olamaz bir kere görüştük ama çok konuştuk tanımak istedim umutlandı epey bu akşam yazıp söylicem

• Aynen gerçeği söyle. Hayata bakışımız çok farklı de. Saçma sapan çovukça bahanelerdense gerçek daha iyidir. Her insan gerçeği hak eder.

0|0
    0|0
  • Görücü usulü saçma ya, ayrıca olabilir yani çık kolay.

0|0
    0|0
  • Anlaşamadık de

0|0
    0|0
  • Kendisiyle konuş.

0|0
    0|0
  • Ya araciya solemelisin

0|0
    0|0
    • aracı yok annem buldu oda ben beğenmiştim annesine neler dedim dedi. artık bir mesaj atıcam ben hayırlısı

• @EndlessDeath yooo beni kesseler vermem cok isabetli oldu

• hazır değilim filan vs

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...