Abartiyormuyum?

Simdi ona asik oldugumu soyldgm, duygularini henuz soylememish bir Adam var. Ama mesela gonlu oldugu ihtmli yuksek. Dün ogle hal hatir sormk icin aradi. Bu gün de Ben ona Keks yapip gotrrsem ayip mi olur? Bu arada babasi yanina gelmish. Hani babasi da burdayken yavsiyrm gibi mi olur ya da Tam tersi ince bir davranish mi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığın keki göateriyorsun hoşuna gider bence ayrıca babasının senden haberi olduğunu sanmıyorum.. :)

0|0
    0|0
    • Benden haberi olmdgini Ben de tahmin edYrm. Ama o biliyo, benim onun babasinin Burda oldugunu bildyimi. O nasil algilar diye. mesaj attim. Beklemekteyim Daha

• Yok kötü düşünmez ya sonuçta senin onu sevdiğini biliyor. Bir kadının sevdiğine yaptığı keki veya yemeği göstermesi göstermesi normal birşeydir. Babasıyla alakalı olduğunu düşünmez bile ;) Hatta beğenirse veriyim de yersiniz de daha çok mutlu olacaktır. Şahsen ben mutlu olurdum :)

En İyi Kız Görüşü

• Düzgün yaz n'olur. :/
    Hayır abartmış olmazsın bir sakıncası yok gibi. Hatta güzel olur.

0|0
    0|0
    • Kirik turkcemden dolayi ozur dilerim. Genellikle sorularimda hep yazardm ama unutmsm.
      tesekkur ederim. Babasinin Burda olmasi olayi bozmaz mi

• Sanmıyorum sorun olmaz.

• Insaallah canim)))

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • bir yerde birşeyler yapalım mı de :D

1|0
    0|0
  • :D bir çay içelim mi de :D

0|0
    0|0
    • Babasyla mi.)) simdi olmz. Cay icmislgmz cok olmush. En Son o davet etmsdi.
      Ama simdi olaylar farkli, Ben ona askimi itrf ettim. Ondan sora bir kere 4arkds yemege ciktik, sora dün aradi, oglece simdi Keks falan abartmish olmayayim babasi da burdayken. Ya bu olayi hosh mu karslr

• aşkını itiraf ettin cevap yoksa ya değerlendirdiği başka pozisyonlar vardır sıran gelmemiştir. Ya da sevmiodur

• Ogle degil ishte bizde durum. bir seneyi buluck onu taniyali. Inancli birisi yanliz yasamaya alisik, 30una gelmish, Ben 25, ikimiz de Doktoruz, bir de biz almnyada yasyrz. Ihtmllar azaliyor. reanimasyonda calisiyo, tahmin edemycgn kdr zor ishi, ishinden ayrilmk istyo. O gitmk istdgini soyldgi icin Ben onu tmmn kayb etmeden korktum.
      Aramizda baya guzel bir iliski Vardi, ondan o ilgiyi gormsm soylmzdm. Ama korkulari var. bir de millet farki.

• Bu turkceyle agzina depigi yersin.

0|0
    0|0
    • Depig degil tepik olmasi gerek. Turkiyede yasayan hele de turkiye turku oldugumu soyledigimi hatirlamiyrm.
      Saygilarla

• Turk olmasan burdada yasamasanda davranish gelmish gibi sh yi birlestirip ş harfini olusturmazsin. Bunlar 12 13 yasindaki cocuk konusmalari.

• Insanlari sadece Sh harflerinden dolayi yargilamak da 25yasindaki bir kishiye yakismaz, Komik durur.
      Mukemmel turkcenle mutluluklar.

Yükleniyor...