Sizce bir şeyler hissediyor mu yoksa istemem yan cebime koy durumu mu?

bir kızı okul balosuna davet ettim. O gun en yakın arkadaşıyla (en yakın arkadaşı bana gıcık ve sebebini bilmiyorum) takilacagini söyledi ve sen de gel dedi. İlk başta reddettim. Birkaç gün sonra partiden vazgeçtim senle takılmak istiyorum tarzı bir mesaj attim. Emin misin falan dedikten sonra kabul etti. Bu konuşmanin aksaminda en yakın arkadaşıyla kavga etmişler. Sonraki sabah bana bunu anlattığında ve en yakın arkadaşınin o gün bizle olmayacağını solediginde umursamadim, benle ilgili değildir diye düşündüm. Bundan bir-iki gün sonra normal plana baloyla aynı günkü bir partiyi eklemeyi teklif etti. Başta kabul ettim fakat sonrasında başka biri için gitmek istiyor diye düşünüp parti biletlerini kıza verdim. Bir dahakine benle takılmak istiyorsan bundan emin ol, ben senin için en yakın arkadasimla kavga ettim, sürekli aranızda kalıyorum diye bana trip attı. Aramızda kalmani gerektirecek bir durum yok, sen niye aramızda kaliyosun ki dedim. Seninle birlikte olmak istedim dedi. Yani beni sectin dedigimde de hayır diyor. Ne demek oluyor bu, ne yapmam gerekiyor?
Güncellemeler:
Bu olaydan baya önce cikma teklifi etmistim ve reddetmişti. Ben de çok ciddi düşünmüyordum ve arkadaş kaldık. Ama bu ve bunun gibi birkaç şey bende soru işareti yaratıyor.
Guncelle

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O zeviyo knka

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin knk

• Çok saolasin knk yardımın için :)

• Onemli degl knka

Senin görüşün var mı?