Bu trip nedir? Trip mi bu?

Erkek arkadasimla erkek hakkinda konusmustum bana trip yapti ve dediki 5-6 gun takmazsam laf etme dedi dun kankilerleyim dedim kim falan dedi erkek oldugunu soyledim bana bildiginiz trip yapti? Son gorulmeyi kapatmis sabah gunaydin mesaji yazmisti? Bugun whatsappa girmedi hic? Neyin kafasi? Dun gece cevrimiciydim bana bide cevrimici ol ne guzel yazmisti?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Trip atmaktan ziyade kırılmış olması çok normal. siz birer ilişki içerisindeyseniz en azından kimlerle takılacağını öncesinden haber vermen gerekirdi olması gerek budur bu ilişkiye saygıdır. Söylememene kafana göre iş yapmana bozulması çok normal üzgünüm haksızsınız.

0|0
    0|0
    • Tamamda ondan oncede tuhaf yaziyodu eskisi gibi degil hep guluyodu bide sacma olan sey daha cikmiyoruz? Cok tuhaf diil mi? Bana demistiki fitnesse gelmezsen o zamana kadar bulusmuyoruz dedi sanaldan cikmam demisti

• O zaman seni kıskanıyordur erkeklerle dolasmana karisamaz ve hesap ver de diyemez sana içi içine sığmıyordur emin ol. Yani hoşlanıyor belli

• Tamamda bu hareketleri ne oluyo onu anlamadim arada romantik oluyo arada tuhaf neden boyle oldu sence ama bayagidasahiplendi gecen anonla konustumdiye demedigi sey kalmadi ama bana son sans verdi dediki rehberdeki erkekleri sil ve whatsappta benle olan profil fotomuzu koy dedi fakar bana cikma teklifi etmedi gecen fitness a ne zaman gelicdn dedi sonra Nisan ortasi dedim bana dediki nisanda gelsen ne anlami kalicak? O zamana kadar cikmiyoz bulusmuyoz dedi sanaldan cikmam ben demisti

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sevgilinse trip atmamış kırılmış sana haber vermediğinden mütevellit, ama yok normal hoşlanıyorsa, tecrübeyle sabittir hoşlanıyor. Çünkü normal arkadaş ise, boyle şeylere kırılmaması takmamasi gerek.

0|0
    0|0
    • Tamamda bu hareketleri ne oluyo onu anlamadim arada romantik oluyo arada tuhaf neden boyle oldu sence ama bayagidasahiplendi gecen anonla konustumdiye demedigi sey kalmadi ama bana son sans verdi dediki rehberdeki erkekleri sil ve whatsappta benle olan profil fotomuzu koy dedi fakar bana cikma teklifi etmedi gecen fitness a ne zaman gelicdn dedi sonra Nisan ortasi dedim bana dediki nisanda gelsen ne anlami kalicak? O zamana kadar cikmiyoz bulusmuyoz dedi sanaldan cikmam ben demisti

• Asik oldugunu nerden anladin?

• Bende yakin bir arkadaşıma olmuştum, ben ona belirtmiyordum ama merak ediyordum ne yapıyor kimlerle üzgünse onunla üzülüyordum filan. Mantıken düşünürsen, sadece sevgili olmak istese bu kadar zahmete girmezdi, demek ki boş değil sana.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Erkek trip atar mı ya.. bir de bize mana bulurlar

0|0
    0|0
    • Aynen oyle cocuk cok tuhad yaziyo sankk bisi sakliyomus gibi neden acaba? Hic kimseyle konusmuyorum demisti? Fakat eskiddn konu bul derdi simdi daha demiyo oylesine yaziyo sikiyo derdi eskidenn? Simdi bildiginiz sahiplendi ama ne ayak anlamadim

• Sogusa surekli yazmaz? Kislaniyo cok son glrulmeme falan bakiyor

• Allah Allah. O zaman sana bağlanmaya başladı sanırım

• Trip

0|0
    0|0
    • Eski konusmalarda cok daha fazla yaziyodu bide konu bul diyodu acaba asik mi oldu anlamadim? Cidden cok sacma bide beni nayagi sahipleniyo bayagi kiskanc

• Erkekler daha çok trip yapıyor

0|0
    0|0
    • Ya cidden oyle bide bisi sorucam erkekler kacarmi? Nedense o cocukla bir kere cinsellige girmistik o da bildigin istiyodu ifade falan attik o kadar nedebse sonradan bana karsi tuhaf oldu bide genelerde bir anonim bana sana asigim senle cikmak istiylrum falan demisti acaba o cocukmu? Bisi bildigi mi var anlamadim

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...