Arkdaşlar kafam karışık yardım eder misiniz?

Tam bir aylık ilişkim var ama ilişki demeye bin şahit ister. Mesaj yazarsam yazıyor ama saatte tek bir cümle. Dün sınavım vardı. Düşmanlarım bile arayıp sınavımı sordu şans diledi. Lakin kendisinden bir ses çıkmadı. Bu ilişki kurtulur mu sizce?

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• kurtulmaz daha şimdiden böyleyse bir beklentin olmasın sana değer vermeyene sende verme.. ilgilendiğii başka birileri labilir ya da senin uzaklasmanı istiyor olabiir bu yuzden sana oyle davranıyor sanırım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiyi sadece bir soru bir cevaba bağlama kendi sorunları da olabilir aile ile ilgili mesela. Takma fazla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

92
  • Bence kurtulmaz benim de 7 senelik bir ilişkim vardı bak seni hala kırıklığına uğramak istemem ama ilgi olmadan olmuyor kesinlikle mutlu olamıyor sun senin 9na verdiğin değeri o sana vermediğinde mutsuz oluyorsun bak 1 ay olmuş bende yol yakınken içinde şüphe varken mutsuz san ayrıl

0|0
    0|0
  • İlişkinin olduğu şüpheli bence biraz umırsama , kokusu çıkar. Bı gun içinde 3 saat sonra bıle yanıt yazssan hemen cıkar olup olmadığı

0|0
    0|0
  • Tuhaf biraz bence hiç mesaj atma sallama yani böyle ilişki mi olur o uğraşsın biraZda, uğraşmıyorsa da bırak

0|0
    0|0
  • Yani senin bu ilişkiden hâlâ bir beklentin varya ben ona şaşırıyorum kanka

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten değer veriyorsan bunu ona açıkça sor, yok değer vermiyorsan bırak gitsin.

Ki bence ilişki içindeyseniz değer veriyorsun demektir...

0|0
    0|0
    • Sormaya gekçlmiyor ki. Memnun değilsen yazmayabilirsin diyor.

• O zaman yazma bırak gitsin demek sana senin ona verdiğin kadar değer vermiyor.

Hem belki seni kaybedince değerini anlar bazen bazı şeylerin değerini anlamak için kaybetmek gerekir. Azıcık uzak dur biliyorum bu zor olacak ama dayan.

• İlişki kurtulur mu bilmem ama o yazmadıkça sende yazma.

0|0
    0|0
  • Kurtarmak istiyor musun bu 'ilişkiyi' ?

0|0
    0|0
  • uzatmaları oynuyo ilişki bitir maçı usta

0|0
    0|0
    • Okumuyorsun yazdığımı. Ayrımak kolay basit. Ayrılmak sıkıntı değil. Önemli olan kurtarabilmek.

• Okudum okumadan cevap yazmam, kurtulmayacak gibi olduğu için zaman kaybetme bence.. Umarım kurtarabilirsin

• Seni onemsemiyo

0|0
    0|0
  • Hangi ilişki kurtulur mu? Anlamadım

0|0
    0|0
  • kendisiyle oturup konuşman gerek

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...