Benden küçük ve aklımdan çıkmıyor?

Merhaba! Lise son sınıftayım. Lise 2'ye giden birinden hoşlanıyorum 'sanırım'. Duygularım ve düşüncelerim çok karışık. Emin olduktan sonra ona söyleyeceğim hislerimi çünkü aklımdan çıkmıyor.. Benimle sahile gelmesini isteyeceğim (trenle) ve orada söyleyemeyi istiyorum. Sizce çok mu saçma?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• İyi geceler Kadını'm. Nasılsın? İnşallah iyisindir. Ben bu aralar çok kötüyüm niye bilmiyorum ama kötüyüm. Yani ben bu aralar değil ben her zaman kötüyüm ama senle konuşunca herşeyi unutuyorum. Ben seni çok seviyorum, şimdi yine sorucaksın ne kadar çok diye bu sefer cevaplıyayım. Ben seni yemekten sonra yakılan sigara gibi seviyorum. Ben seni, sevmek için değil. Sevenlere, sevmeyi öğretmek için seviyorum. Ben seni, gözlerin için, burnun için, kaşın için, saçın için, kokun için seviyorum. Ben seni sevmek için sebep arıyorum, nefret etmek için değil. Çokta güzel sebepler buluyorum mesela;Gözünün üstünde kaşın var, gülerken gözlerin kayboluyor. Bunun gibi bir çok sebebim var. Ben seni sen olduğun için seviyorum, seni birini unutmak için sevmiyorum. Ben seni, senin beni karşılıksız sevdiğin için seviyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok degil

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• Rica yani de icinde kalmasin. Bilmeyipte icin icni yicene soyle oyle icin acisin

• duygularımdan emin olana kadar bekleyeceğim, en azından bir hafta..

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

011
  • büyü biraz büyü derslerine yoğunlaş ideallerin olsun!!! bir de erkeklere abaza derler, alın işte 18 yaşında bir sübyancı...

0|0
    0|0
    • Üzgünüm fakat insan hislerini engelleyemiyor
      Beni sübyancı diye adlandırman ne kadar doğru bilemem, ben sevgilim olmasını istemiyorum sadece aklımdan çıksın istiyorum bunun tek yolu söylemek
      ayrıca derslerimle aram gayet iyi, önerin için teşekkür ederim

• Yapacağın davranış karşısında onun ne kadar olgun davranacağını düşündüm de..
    Bilemedim...

0|0
    0|0
    • Şaşıracağına eminim ama fazla olgun davranacağını sanmıyorum

• Seviyosan gerisinin bir önemi yok ha ilerde cikarsiniz laf ederler. oda senin bilecegin is

0|0
    0|0
  • Hayir neden sacma olsun ki :D

0|0
    0|0
    • arkadaşım teneffüste söyle işte, özelleştirme diyor
      niyetim onunla sevgili olmak değil ama ona söylemezsem de içim içimi yiyecek

• Hislerinden emin olmana gerek yok sen seviyosun belli hislerinden eminsin. Sadece cevre baskisi yuzunden emin oldugun gercegini kabul edemiyosun.

• çevreyi önemsemem ama o çocuk yani yakıştıramıyorum yanıma (çirkinlik olarak değil)
      biliyorum bu düşüncem çok kötü ama engelleyemiyorum

• nasıl istiyorsan öyle yap saçma değil

0|0
    0|0
  • Hayır çok dogru

0|0
    0|0
  • Sen çok dizi izliyorsun

0|0
    0|0
    • aksine ben çok dizi/film izlemem
      sadece kendimi sahilde fazla huzurlu hissediyorum, daha rahat oluyorum
      yine de haklısın, hayalperest bir yaklaşım benimkisi

• tamam, en fazla 2 hafta beklememiz gerekecek:)

• Problem değil bekleriz😊

• Hayir sis

0|0
    0|0
  • sübyancı hatun

0|0
    0|0
  • liseli kafası bambaşkadır.
    doya doya yaşa

0|0
    0|0
  • Kucuk se neden